Ogolna 14 stycznia 2022

Soft2Bet z duńską licencją

Dostawca kasyn i platform bukmacherskich Soft2Bet uzyskał kompleksową licencję dostawcy od duńskiego organu ds. hazardu, Spillemyndigheden.

Licencja dla Soft2Bet

Licencja umożliwi firmie Soft2Bet oferowanie operatorom na rynku duńskim swoich gier kasynowych online, takich jak automaty, ruletka, bakarat, blackjack, poker i bingo online. Co więcej dostawca będzie mógł oferować także swoją platformę do zakładów sportowych.

Soft2Bet oświadczył, że wejście na rynek duński jest częścią ostatniego strategicznego kroku mającego na celu rozszerzenie globalnego zasięgu na kilka rynków regulowanych.

Zdobycie tej licencji jest dla Soft2Bet przełomowym momentem. Cały nasz zespół włożył ogromny wysiłek i pracował niestrudzenie, aby spełnić wszystkie wymagania regulatora – powiedział Peter Christian Noer z Soft2Bet.

Ekspansje na kraje skandynawskie

Wchodząc na duński rynek Soft2Bet jeszcze bardziej wzmocnił swoją ekspansję w krajach skandynawskich, ponieważ już w 2019 roku zdobył licencję na oferowanie swoich usług na rynku szwedzkim.

Peter Christian Noer dodał, że Dania ma reputację jednej z najbardziej rygorystycznie regulowanych jurysdykcji w Europie, ale jego firmie udało się spełnić liczne wymagania regulacyjne, co nastraja optymizmem na przyszłość: – Z niecierpliwością czekamy na wprowadzenie naszych innowacyjnych produktów na rynek duński, które odniosły sukces w innych jurysdykcjach ze względu na ich najnowocześniejsze funkcje, wyjątkową ofertę gier oraz silne narzędzia ochrony graczy.

Wystartowaliśmy w Szwecji niecałe dwa lata temu i od tego czasu zdobyliśmy tam znaczące udziały w rynku. Jesteśmy przekonani, że niedługo możemy zrobić to samo na rynku duńskim – zakończył Noer.