Bukmacherka 10 czerwca 2023

Specjalne oferty na finał Ligi Mistrzów. Co przygotowali bukmacherzy?

autor: redakcja
W sobotę o godzinie 21:00 będziemy emocjonować się finałem Ligi Mistrzów. Z tej okazji bukmacherzy przygotowali wiele promocji. Wybraliśmy dla Was niektóre z nich!

Na stadionie w Stambule zobaczymy starcie Interu Mediolan z Manchesterem City. Spotkanie poprowadzi polski zespół sędziowski na czele z Szymonem Marciniakiem. Bukmacherzy przygotowali mnóstwo ciekawych zakładów na to wydarzenie. Zarówno dla obecnych, jak i nowych klientów. Do wyboru, do koloru!

BETFAN – oferta na finał Ligi Mistrzów

Betfan przygotował wyjątkową promocję “Marciniak Guuurom”, w której oferuje pewniaka po kursie 3.00 – za to, że polski sędzia przynajmniej raz użyje gwizdka! Mogą z niej skorzystać nowi gracze. Dla obecnych bukmacher ma wiele nietypowych zakładów. Możemy wytypować, czy polski sędzia m.in. pokaże kartkę rezerwowemu, zostanie trafiony piłką, podyktuje minimum dwa rzuty karne, czy… zgubi gwizdek.

Więcej informacji można znaleźć na stronie internetowej bukmachera

FORTUNA – oferta na finał Ligi Mistrzów

Na bonus mogą liczyć gracze, którzy założą konto w Fortunie z kodem “POLSKAVIP”.

Warunki promocji

  1. Załóż konto w Fortunie z kodem POLSKAVIP
  2. Dokonaj wpłaty w wysokości min. 30 zł
  3. Postaw 2 zł na zwycięstwo Manchesteru City lub Interu w finale LM
  4. Jeżeli kupon okaże się wygrany, oprócz wygranej otrzymasz dodatkowo bonus o wartości 200 zł w punktach FKP. Ponadto, za zaznaczenie obu zgód marketingowych gracz otrzyma dodatkowe 100 zł, co łącznie daje 300 zł
  5. Bonus podlega wymogowi jednokrotnego obrotu bez kursu minimalnego

STS – oferta na finał Ligi Mistrzów

STS oferuje bonus w wysokości 50 procent stawki za kupon.

WARUNKI AKCJI

– Udział bierze pierwszy kupon po zapisie, spełniający warunki akcji, postawiony danego dnia z konta depozytowego
– Kupon SOLO (pojedynczy) lub AKO (min. 2 zdarzenia)
– Dowolny zakład przedmeczowy na finał Ligi Mistrzów z Bet Builderem
– Minimalny kurs kuponu: 1.85
– Minimalna stawka: 10 PLN
– Kupon musi zostać rozliczony do godz. 23:59 dnia 10.06.2023

LV BET – oferta na finał Ligi Mistrzów

Zakłady specjalne przygotował także LV BET. W ofercie bukmachera możemy znaleźć wiele typów pod finałowe starcie prowadzone przez Szymona Marciniaka. Możemy wytypować, czy Polakowi upadnie kartka, ile rzutów karnych podyktuje arbiter z Płocka, czy przerwie mecz ze względu na race…

ETOTO – oferta na finał Ligi Mistrzów

“W sobotę wielki finał Ligi Mistrzów! Kto zostanie najlepszą klubową drużyną w Europie? Postaw na zwycięstwo Manchesteru City w meczu finałowym przeciwko Interowi po niesamowitym kursie 300.00 i odbierz 300 złotych w formie bonusu na konto!” – czytamy na stronie internetowej bukmachera.

Superbet – specjalna strefa kibica z konkursami

Superbet przygotował masę atrakcji dla kibiców. Zaprasza do specjalnej strefy kibica, która będzie się mieścić w Warszawie przy Alejach Jerozolimskich 33.

PZBuk – oferta na finał Ligi Mistrzów

“Wyraźnym faworytem jest Manchester City, ale… w takim meczu może wydarzyć się wszystko! Który zakład można uznać za “pewniaka”?” – czytamy na stronie internetowej bukmachera. Również i tam nie brakuje ciekawych zdarzeń.

Betcris Polska – oferta na finał Ligi Mistrzów

Trzy freebety od Betcrisa! Taką promocję przygotował bukmacher.

“FRENCH OPEN, FINAŁ LIGI MISTRZÓW, ROZSTRZYGNIĘCIE BARAŻY O EKSTRAKLASĘ… SZYKUJE SIĘ KOLJENY CIEKAWY WEEKEND! GRAJ W BETCRIS I ODBIERZ DODATKOWE ŚRODKI DO GRY – POSTAW KUPON, ODBIERZ FREEBET, NASTĘPNIE POSTAW KOLEJNY KUPON I ODBIERZ DRUGI FREEBET – A POTEM POSTAW KUPON I… ODBIERZ SWÓJ TRZECI FREEBET!

 

Dodaj komentarz