Parki i Centra 14 lipca 2017

Speed of Light LAI Games

autor: W.B.
Chociaż premiera automatu Speed of Light firmy LAI Games miała miejsce prawie sześć lat temu, to wciąż święci on triumfy w salonach gier i w kolejnych rankingach popularności amerykańskiego miesięcznika Replay jest na topie.

Kilka lat temu polskie firmy starały się zdyskontować popularność tego automatu tworząc podebne w wersji stolikowej, jednak oryginalna Prędkość Światła wciąż pozostaje niedoścignionym wzorem.
Zadaniem gracza jest tutaj zgaszenie jak największej liczby losowo zapalających się świateł. Gasimy je naciskając na klosz podświetlonej lampki. Możemy grać samotnie gasząc jak największą liczbę świateł w określonym czasie, bądź rywalizując z partnerem. Automat Speed of Light to rurowa konstrukcja umieszczona na postumencie.
Lampki ułożone są w matrycę 5×6. Tuż nad nimi znajdują się LED-owe wyświetlacze wyników, a pod nimi wrzutniki i dystrybutor biletów. Zabawie towarzyszy muzyka.
Szybkość światła to jedna z najbardziej udanych i ugruntowanych gier na rynku. Dzięki imponującej wysokości 2,4 metra i wspaniałemu oświetleniu Speed of Light jest natychmiast rozpoznawalną atrakcją dla gości.
Gracze uderzają losowo w podświetlone przyciski w testach: umiejętności, wytrzymałości, szybkości i refleksu! W trybie pojedynczego gracza można spróbować pokonać najwyższy wynik. W trybie dwóch graczy możliwa jest rywalizacja ramię w ramię. Operatorzy mają swobodę wyboru pomiędzy nastawieniami w grze i opcjami bonusowymi, które sprawiają, że gracze będą bawić się do upadłego.
Wymiary Speed of Light to: SxGxW 187x164x237cm, waga 240kg.

 

Dodaj komentarz