Zainspirowały nas do tego Targi Zabawek w Norymberdze, które odwiedziliśmy na przełomie stycznia i lutego.
Częśc naszej redakcji w osobie redaktora Banasika pojechała w tym czasie na wystawy do Londynu, a druga część w postaci nadredaktora Eugeniusza Wiechy, wydawcy Piotra Wiechy, Adama Bielowskiego byłego redaktora graficznego oraz Małgorzaty Trojan, redakcyjnej asystentki i tłumaczki, odwiedziła wystawę "Spielwarenmesse" w Norymberdze.
Największe na świecie targi zaskoczyły nas swoim ogromem. Ta największa na świecie branżowa wystawa trwa 6 dni, a wystawcy zajmują kilkanaście hal, podzielonych tematycznie na części.
Dlaczego właściwie czytelników naszego czasopisma miałyby zainteresować jakieś targi zabawek?
Przede wszystkim dlatego, że wystawa przyciągnęła też masę producentów i dystrybutorów różnego rodzaju gier.
W tej chwili po podpisaniu umów dystrybucyjnych rozpoczynamy proces wdrażania nowego projektu mocno powiązanego z Interplayem, a mianowicie sklepu internetowego interplaygames.pl
(c.d. na następnej stronie)
Interplay
Więcej Automaty
Local content w branży gier na pieniądze. „Nie ścigamy się o to, kto sprytniej rozliczy podatek. Konkurujemy jakością produktu i stabilnością”
W kwietniu rząd zainaugurował projekt "Local Content. Z korzyścią dla Polski". Jego celem jest zwiększenie udziału polskich firm we wspieraniu poszczególnych segmentów gospodarki. Jak natomiast to wygląda w kontekście branży gier na pieniądze? O tym w rozmowie z Interplay.pl opowiedział Piotr Fedak, prezes Promatic Group - polskiego producenta automatów i…