Bukmacherka 3 listopada 2023

Spore zmiany i cięcia kosztów w forBET? Prezes uspokaja

autor: redakcja
Z końcem października doszło do sporych zmian w firmie forBET. Jak ustaliliśmy, doszło do zlikwidowania niektórych etatów. Paweł Majewski, prezes zarządu forBET w rozmowie z "Interplay.pl" powiedział, że zmiany kadrowe były planowane.

Październik nie był najlepszym miesiącem dla branży bukmacherskiej. Mocno zadowoleni byli gracze, którzy dość mocno się wzbogacili. Nieco mniej szczęśliwi są sami bukmacherzy. Szczególnie w piłce nożnej najczęściej wygrywali faworyci, a to przełożyło się na spore straty operatorów. W rozmowie z “Interplay.pl” wspominała o tym również Aneta Tylicka, CEO Fuksiarz.pl.

CZYTAJ TEŻ:  Radość w Fuksiarzu po El Clasico. “Były duże przyrosty” 

Ostatnie dwa miesiące faktycznie należały do graczy, faworyci wygrywali i wygrywali nasi klienci. Jest to jednak normalny stan rzeczy w naszej branży i na pewno nie ma to wpływu na nasze bieżące działania – powiedział nam Paweł Majewski, prezes zarządu forBET.

Legalny bukmacher czasowo wyłączył popularną promocję MaxiZysk. Polegała ona na pomnożeniu wygranej przez bukmachera.

Jeśli chodzi o promocję MaxiZysk, to nigdy nie była stałą i na pewno z niej nie zrezygnowaliśmy. W jednym miesiącu MaxiZysków jest więcej, w innym mniej, a w innym w ogóle. Zamiast tego było wiele innych promocji, które też cieszyły się zainteresowaniem naszych klientów – dodał nasz rozmówca.

Majewski przyznał, że w forBET doszło do zmian kadrowych, ale nie były one tak duże, jak można było nieoficjalnie usłyszeć.

– W forBET jak w każdej innej spółce dochodzi do zmian kadrowych od początku jej istnienia. Mogę potwierdzić, że z końcem października doszło do kilku planowanych zmian, ale na pewno nie dotyczyły 12 osób – podsumował.

Dodaj komentarz