Ogolna 25 kwietnia 2023

Stake.com poszerza współpracę z Volleyball World

Operator Stake.com został wyłącznym partnerem bukmacherskim Ligi Narodów mężczyzn oraz kobiet w siatkówce, które zostaną rozegrane w 2023 roku. 

Rozszerzenie współpracy

W ubiegłym roku Stake.com zaangażowało się w wydarzenie organizowane przez Volleyball World, będąc partnerem turnieju kobiet, który został zorganizowany w Osace. Nowe warunki umowy rozszerzają współpracę, efektem czego Stake.com będzie wyłącznym partnerem bukmacherskim dwóch edycji, zarówno męskiej, jak i żeńskiej Ligi Narodów.

Tym samym Stake.com po raz kolejny angażuje się w sport. Operator jest m.in. sponsorem Evertonu, czyli drużyny z Premier League czy mistrzostw Europy w krykiecie.

Jeszcze więcej emocji

W takich słowach o współpracy ze Stake.com wypowiedział się Finn Taylor, dyrektor generalny Volleyball World – Dzięki naszemu zasięgowi na wielu rynkach, w tym Brazylii czy Kanadzie, partnerstwo będzie oferować niezrównaną platformę do łączenia się z pasjonatami i zaangażowanymi fanami z całego świata. Nie możemy doczekać się, aby zobaczyć, jak Stake.com podniesie jakość meczów dla naszych fanów i doda jeszcze więcej emocji do turnieju.

Umowę z Volleyball World skomentował również dyrektor ds. przejęć w Stake.com, Akhil Sarin – Nasze zaangażowanie w VNL w 2022 roku było ogromnym sukcesem, więc łatwo było podjąć decyzję o zabezpieczeniu partnerstwa na większą skalę na rok 2023. Nie możemy doczekać się, aż marka Stake rozświetli parkiety i zaoferuje fanom siatkówki na całym świecie bezkonkurencyjną propozycję. 

Dodaj komentarz