Bukmacherka 28 lipca 2019

Start bukmachera “Traf – Zakłady Wzajemne”

autor: BB
Traf – Zakłady Wzajemne Sp. z o.o. jest spółką grupy kapitałowej Totalizatora Sportowego, która licencje od Ministra Finansów na oferowanie zakładów online otrzymała już w 2018 roku. Do oficjalnego startu bukmachera w sieci musieliśmy jednak poczekać do wczoraj.

Po wielomiesięcznych przygotowaniach wczoraj swoją działalność rozpoczął serwis trafonline.pl. Zgodnie z planem gracze u nowego bukmachera będą mogli obstawiać wyścigi konne. Docelowo dostępne będą gonitwy z torów na Służewcu, Partynice i na torach francuskich. 

W pierwszej kolejności kleinci mogą obstawiać zakłady jednogonitwowe, takie jak: Zwyczajny (ZWC), Dwójka (DWJ), Porządek (PDK), Trójka (TRJ) i Czwórka (CZW). Natomiast już niebawem w serwisie mają pojawić się zakłady wielogonitwowe: Septyma (SPT), Kwinta (KWN), Tripla (TPL), Dubla (DBL).

Oczywiście, żeby zacząć grę należy się zarejestrować, a także zweryfikować swoją tożsamość. Następnie pojawi się możliwość dokonania depozytu. Po wykonaniu tych czynności pojawi się dostęp do całego systemu, a także do programu gonitw, transmisji, statystyk, wyników i wielu innych informacji dostępnych dla zarejestrowanych graczy. W razie problemów można skorzystać z pomocy konsultanta na infolinii, która obsługuje klientów codziennie do godziny 22:00. 

Miłośnicy gry mobilnej muszę się jeszcze uzbroić w cierpliwość, ponieważ niedostępna jest jeszcze aplikacja mobilna, o czym poinformował nas przedstawiciel bukmachera: – Niestety aplikacjanie jest jeszcze dostępna. Rejestrować można się tylko przez domenę. Niebawem jednak zostanie uruchomiona aplikacja, ponieważ chcemy podążać z nowymi trendami. Sam serwis również będzie udoskonalany wraz z biegiem czasu. Działamy online dopiero od wczoraj, dlatego w najbliższym czasie na stronie pojawią się jeszcze inne przyjazne rzeczy dla naszych graczy. 

Cóż, bukmacher "Traf – Zakłady Wzajemne Sp. z o.o." działa dopiero od wczoraj, ale już zdążył pokazać się z dobrej strony. Przede wszystkim strona jest szybka i intuicyjna. Obsługa klienta – pomimo braku Live Chatu- również działa na odpowiednim poziomie. 

Więcej informacji o "Traf – Zakłady Wzajemne Sp. z o.o." znajdziesz w rozmowie, którą w grudniu 2018 roku przeprowadziliśmy z przedstawicielami bukmachera – [KLIK].

Dodaj komentarz