Bukmacherka 17 listopada 2023

STS dba o regulacje prawne. GKS zagra z logiem Fundacji

autor: redakcja
W dniach 17-19 listopada hokeiści GKS Katowice wezmą udział w trzeciej rundzie Pucharu Kontynentalnego we włoskim Cortina d'Ampezzo. Mistrzowie Polski w hokeju na lodzie o finał powalczą z SG Cortina (Włochy), Herning Blue Fox (Dania) oraz FTC Budapeszt (Węgry). STS – sponsor GieKSy, w porozumieniu z klubem udostępnił miejsce na rękawku koszulek Fundacji STS.

W związku z tym, że we Włoszech zabronione jest reklamowanie nielicencjonowanych w tym kraju firm bukmacherskich, jako spółka respektująca regulacje prawne, postanowiliśmy w porozumieniu z GKS-em Katowice udostępnić nasze miejsce na koszulkach Fundacji Sport Twoją Szansą – powiedział Mateusz Juroszek, prezes STS i Fundacji Sport Twoją Szansą.

Sponsorowi katowiczan zależy takim działaniem na zwróceniu uwagi na problem szarej strefy zakładów wzajemnych w Polsce. Obecnie około połowa rynku online należy do firm działających w Polsce nielegalnie. – Traci na tym budżet państwa, kluby sportowe, a dla rodzimych firm działających legalnie i płacących w Polsce podatki, stanowią one nieuczciwą konkurencję – dodaje Juroszek.

Po zakończeniu udziału w rozgrywkach Pucharu Kontynentalnego, koszulki zostaną przekazane na licytację, a zebrane środki trafią na cel charytatywny.

fot. STS/GKS Katowice

Dodaj komentarz