Bukmacherka 26 marca 2024

STS nawiązał współpracę z Kanałem Zero

autor: redakcja
STS, lider polskiego rynku bukmacherskiego został oficjalnym partnerem Kanału Zero. Projekt stworzony przez Krzysztofa Stanowskiego jest najpopularniejszym i najlepiej oglądanym w Polsce kanałem internetowym o tematyce ogólnej i sportowej.

Współpraca obejmuje obecność marki STS na kanale YouTube i w mediach społecznościowych Kanału Zero. Wśród najważniejszych działań reklamowych znajdzie się ekspozycja bukmachera w programach live, kursy w zapowiedziach wydarzeń ze świata sportu, rozrywki i polityki, w tym m.in. lokowanie produktu oraz promocje. Ze względu na szeroką ofertę STS (m.in. możliwość obstawiania wydarzeń politycznych i rozrywkowych), bukmacher obecny będzie nie tylko w programach codziennych.

STS jest największą firmą bukmacherską w Polsce. Za sprawą dynamicznego rozwoju w ciągu ostatnich lat zdominował sektor legalnych firm bukmacherskich w Polsce. Bukmacher aktywnie angażuje się we wspieranie polskiego sportu, będąc największym prywatnym podmiotem na rodzimym rynku sponsoringu. Firma jest oficjalnym sponsorem reprezentacji Polski w piłce nożnej, a także sponsorem m.in. Rakowa Częstochowa, Jagiellonii Białystok, Widzewa Łódź, Zagłębia Lubin, czy siatkarskiej ZAKSY Kędzierzyn-Koźle.

Firma powstała w 1997 roku. Spółka posiada nowoczesne punkty przyjmowania zakładów, które znajdują się w każdym większym mieście w Polsce.

Dodaj komentarz