Ogolna 12 stycznia 2023

STS nawiązał współpracę z Twain Sport. Hybrydowe gry sportowe znajdą się w ofercie operatora

autor: Mateusz Mazur
BetGames wzmacnia swoją pozycję na europejskim rynku. Marka Twain Sport, utworzona na mocy współpracy dostawcy gier karcianych z Hybrid Sports League, podpisała umowę z STS i już niebawem dostarczy polskiemu operatorowi swój flagowy produkt.

Rozszerzenie współpracy z BetGames

Twain Sport to nowo powstała marka utworzona na skutek kooperacji BetGames i Hybrid Sports League (HSL), która wprowadza na rynek nową kategorię hybrydowych gier sportowych na żywo. Flagowym i jedynym jak dotąd produktem litewskiego dostawcy pozostaje T-basket, ale w lutym 2023 roku do portfolio Twain Sport dołączy także T-kick.

Partnerstwo nawiązane pomiędzy Twain Sport i STS wydaje się być naturalnym następstwem współpracy polskiego operatora z BetGames, który od wielu lat dostarcza klientom bukmachera gry karciane na żywo. Dzięki partnerstwu z nowo powstałą marką STS zyskuje wyłączny dostęp do gry T-basket, a także pozostałych produktów, które w najbliższej przyszłości dołączą do oferty Twain Sport.

– Jesteśmy niezwykle zadowoleni z możliwości rozszerzenia naszej współpracy z Betgames. Dzięki niej będziemy mieli możliwość zapewnić naszym lojalnym klientom dostęp do jedynych w swoim rodzaju hybrydowych produktów sportowych. Nie mam wątpliwości, że T-basket i nadchodzący T-kick będą wielkim hitem wśród graczy w Polsce – ocenia CEO STS, Mateusz Juroszek.

STS z wyłącznymi prawami do T-basket i T-kick

T-basket to gra, w ramach której profesjonalni sportowcy rywalizują ze sobą na koszykarskim parkiecie, aby zdobyć jak najwięcej punktów w 60 sekund. W trwającym zaledwie godzinę turnieju bierze udział ośmiu graczy, a nowa gra startuje co trzy minuty. Każdego dnia rozgrywanych jest 14 turniejów, a każdy z nich transmitowany jest na żywo. Wszystko to przekłada się na imponującą liczbę 6300 gier miesięcznie.

– Potencjał tej współpracy  jest znaczący, ponieważ STS staje się kolejnym z naszych cennych partnerów, z przyjemnością przyznajemy mu wyłączne polskie prawa zarówno do T-basket, jak i naszej ekscytującej nadchodzącej premiery T-kick – dwóch przełomowych sportów hybrydowych, które – czego jestem pewien – podbiją serca graczy – zapewnia CEO BetGames, Andreas Koeberl.

Dodaj komentarz