Bukmacherka 29 sierpnia 2023

STS oficjalnym sponsorem najlepszej siatkarskiej drużyny w Europie!

autor: redakcja
Z radością informujemy, że STS podpisał umowę z klubem Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle. W ramach współpracy staliśmy się oficjalnym sponsorem klubu trzykrotnych zwycięzców Ligi Mistrzów – czytamy na stronie internetowej największego polskiego bukmachera.

Umowa będzie obowiązywać przez trzy najbliższe sezony. Logo pojawi się na froncie koszulek ligowych tegorocznych zdobywców Ligi Mistrzów w siatkówce mężczyzn oraz m.in. na bandach LED, ściankach sponsorskich oraz innych elementach ekspozycyjnych hali widowiskowo-sportowej Azoty. Współpraca obejmie także działania digital w mediach społecznościowych, na stronie www i newsletterach. STS planuje również specjalne aktywacje skierowane do kibiców – zarówno online, jak i offline. W ramach umowy,firmie przysługuje tytuł Oficjalnego Sponsora drużyny Grupy Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle.

Gramy razem z mistrzami  ZAKSA to bowiem kolejny mistrzowski klub po Rakowie Częstochowa oraz hokeistach i piłkarkach GKS-u Katowice, z którym nawiązujemy współpracę w tym roku. To jest dla STS rzeczą naturalną, jako niekwestionowanego lidera rynku bukmacherskiego w Polsce. Co więcej, jako zaangażowany sponsor, który wielokrotnie w ramach współprac sponsorskich swoimi działaniami wychodzi poza ramy zawartych umów, planujemy także w Kędzierzynie wspólnie z klubem aktywować kontrakt z korzyścią dla kibiców – powiedział Paweł Rabantek, chief marketing officer STS.

Na rozpoczęcie sezonu siatkarskiej Plus Ligi oraz hitowe starcia w trakcie całego sezonu, bukmacher planuje promocje z bonusami oraz boosty kursowe na spotkania kędzierzynian. Już przed pierwszym meczem, STS przewiduje specjalną akcję promocyjną. Nowi klienci rejestrujący się z dedykowanym kodem, spełniając kilka prostych warunków, mogą otrzymać bonus w postaci 300 zł za wygraną drużyny wicemistrzów Polski. Dla obecnych klientów, legalny bukmacher przygotował ofertę z zakładem bez ryzyka oraz dedykowane kursy dla tego spotkania.

Dodaj komentarz