Bukmacherka 11 lipca 2019

STS oficjalnym sponsorem Zagłębia Lubin

autor: BB
Największy polski bukmacher - STS, podpisał umowę sponsorską z Zagłębiem Lubin. Dzięki temu firma zarządzana przez Mateusza Juroszka będzie oficjalnym sponsorem i bukmacherem "Miedziowych", a jego logo pojawi się na rękawkach koszulek zawodników.

Umowa będzie obowiązywała przez najbliższe dwa lata, czyli zakończy się w czerwcu 2021 roku. Kontrakt obejmuje ekspozycję  logotypu firmy w trakcie spotkań rozgrywanych w Lubinie m.in. na bandach stałych i LED oraz ściankach prasowych. Poza tym podpisane porozumienie przewiduje publikację treści na stronie internetowej oraz współpracę w social mediach.

– Podpisanie umowy z Zagłębiem Lubin to kolejny etap realizacji naszej strategii rozwoju. STS to obecnie największy prywatny sponsor polskiego sportu. Jesteśmy oficjalnym partnerem reprezentacji Polski w piłce nożnej, wspieramy również kluby sportowe w całym kraju. Rozpoczęcie współpracy z Zagłębiem idealnie wpisuje się w plan kooperacji z najbardziej ambitnymi sportowcami i drużynami. Z całą pewnością podpisana umowa przełoży się na liczne korzyści zarówno dla naszej firmy, Klubu, a także kibiców – powiedział prezes STS-u, Mateusz Juroszek dla strony klubowej Zagłębia Lubin. 

Oczywiście bukmacher będzie mógł również oferować specjalne zakłady na mecze Zagłębia, a także w wybranych spotkaniach organizować strefę kibica. Nie zabraknie równie wspólnych akcji skierowanych do kibiców, za które będzie odpowiadał klub i STS. 

Zadowolony ze współpracy jest również prezes Zagłebia, Mateusz Dróżdż: – Nawiązanie współpracy z tak renomowanym partnerem, jakim jest operujący w branży bukmacherskiej STS, to dla nas wielki powód do radości. Kooperacja z tak silną marką, to kolejny krok w dalszym rozwoju naszego klubu. To dla nas powód do dumy, że największy prywatny sponsor sportu w Polsce będzie inwestował swoje środki w nasz klub. Jesteśmy przekonani, że dzięki nawiązaniu współpracy obie strony osiągną w najbliższym czasie wiele korzyści. Niezwykle cieszymy się również, że ze współpracy Zagłębia Lubin z STS-em będą mogli skorzystać także kibice naszego klubu. 

Cóż, STS powiększył swoje grono sponsorowanych organizacji o kolejny klub z Ekstraklasy. Przypomnijmy, że największy polski bukmacher sponsoruje już w większy bądz mniejszy sposób: – Jagiellonię Białystok, Lecha Poznań, Cracovię, Pogoń Szczecin, Koronę Kielce, Górnik Zabrze, Anwil Włocławek, Asseco Resovię, PGE Vive Kielce, czy reprezentację Polski. 

Fot. Zagłębie Lubin

Dodaj komentarz