Bukmacherka 27 lipca 2023

STS ponownie stawia na sztuczną inteligencję

autor: redakcja
STS, największy bukmacher na polskim rynku, po raz kolejny wprowadził udogodnienia dla klientów. Tym razem jest to spersonalizowana propozycja zdarzeń, która jest dobierana indywidualnie przez AI dla każdego gracza STS.

Największy polski bukmacher zdecydował się na jeszcze szersze wykorzystanie sztucznej inteligencji, co pozwoli graczom swobodniej korzystać z usług STS. Za sprawą funkcji “Dla Ciebie” dostępnej na głównym ekranie, AI rekomenduje takie zdarzenia, które będą ciekawe dla konkretnego klienta – algorytm analizuje zachowanie i preferencje gracza oraz jego poprzednie wybory.

Takie udogodnienia pomagają graczom szybciej i sprawniej poruszać się po aplikacji oraz pozytywnie wpływają na jej intuicyjność. Nasz autorski model analizuje wzorce obstawiania oraz preferencje graczy. Na tej podstawie proponuje wydarzenia, które mają największą szansę zainteresować i zainspirować naszych klientów.

Za sprawą ogromnych ilości informacji gromadzonych w naszej hurtowni danych, modele AI w STS osiągają bardzo dobre rezultaty, co bezpośrednio przekłada się na wartość dla użytkowników. Rekomendacja oferty jest szeroko stosowaną implementacją mechanizmów AI. Jesteśmy przekonani, że wpłynie ona pozytywnie na wrażenia i UX naszych graczy, wyraźnie poprawiając ich i tak wysoką satysfakcję z korzystania z serwisu STS – mówił Wojciech Sznapka, CTO STS.

Aktualizacja jest dostępna na iOS i Androida.

Dodaj komentarz