Ogolna 21 marca 2023

STS pozostanie oficjalnym sponsorem piłkarskiej reprezentacji Polski

autor: Mateusz Mazur
STS poinformował dzisiaj o porozumieniu osiągniętym z Polskim Związkiem Piłki Nożnej, na mocy którego operator nadal pozostanie oficjalnym sponsorem reprezentacji Polski. 

STS pozostaje z kadrą

STS pozostaje związany z drużyną narodową nieprzerwanie od lipca 2014 roku. Wiemy już, że współpraca obu podmiotów będzie trwała nadal, przynajmniej do 31 lipca 2026 roku.

– Przedłużamy kluczowy kontrakt, przez kolejne lata pozostajemy oficjalnym sponsorem Reprezentacji Polski w piłce nożnej. To dla nas ważne z punktu widzenia zaangażowania STS w rozwój rodzimego sportu oraz wspierania całej społeczności kibiców kadry narodowej. Zależy nam, by kontynuować tę wieloletnią współpracę. Jesteśmy firmą, dla której sport jest wpisany w DNA, przeżywamy go, czujemy się jego częścią, dzięki niemu funkcjonujemy. W związku z tym nie zwalniamy tempa i jako lider wyznaczamy trendy w swojej branży. Pozostajemy również największym prywatnym podmiotem wspierającym polski sport – ocenia prezes STS Mateusz Juroszek.

– Wieloletnia współpraca z kadrą Polski pokazuje, że STS jest stabilnym i godnym zaufania partnerem – zarówno dla partnerów biznesowych, jak i dla polskich kibiców – dodaje chief marketing officer w STS Paweł Rabantek.

Zaangażowany sponsor

W ciągu ostatnich dwóch lat – w związku ze sponsoringiem Reprezentacji Polski STS objął mecenatem m.in. mural Kazimierza Górskiego w Warszawie powstały z okazji 100. rocznicy urodzin najwybitniejszego polskiego trenera.

W ramach współpracy bukmacher stworzył także murale z wizerunkami dwóch znakomitych reprezentantów – Włodzimierza Lubańskiego i Włodzimierza Smolarka.

W pamięci kibiców zapadła również zorganizowana kartoniada na Stadionie Narodowym z okazji ostatniego meczu w kadrze rozgrywanego przez Artura Boruca.

– Jesteśmy dumni i razem kroczymy po kolejne zwycięstwa i wspólne inicjatywy. Razem tworzymy Biało-Czerwoną rodzinę – kwituje operator na swojej oficjalnej stronie.

tagi:STS

Dodaj komentarz