Bukmacherka 20 marca 2024

STS razem z Meczyki.pl

autor: redakcja
STS, lider polskiego rynku bukmacherskiego nawiązał strategiczne partnerstwo z Meczyki.pl – piłkarskim portalem w Polsce, kompleksowo przekazującym informacje ze świata piłki nożnej.

Rozszerzona współpraca obejmuje obecność marki STS na kanale YouTube oraz stronie internetowej Meczyki.pl. Wśród najważniejszych działań reklamowych znajdują się m.in. kursy bukmacherskie w wynikach na żywo, kursy w zapowiedziach meczów, świadczenia w trakcie programów YouTube w tym m.in. lokowanie produktu oraz promocje. Bukmacher zagwarantował sobie także wyłączność branżową we flagowym programie Meczyków, czyli „Pogadajmy o piłce”. Czytelnicy i widzowie portalu skorzystają na współpracy z liderem rynku m.in. w postaci dedykowanych im promocji oraz oferty bukmacherskiej.

STS, jako lider rynku, stawia na współpracę z najlepszymi i największymi markami zarówno na polu sponsorskim, gdzie jesteśmy partnerem m.in. obecnego piłkarskiego mistrza Polski oraz najlepszej siatkarskiej drużyny Europy, jak na polu reklamowym. Dlatego też partnerstwo z Meczyki.pl idealnie wpisuje się w naszą strategię. Jestem przekonany, że skorzystają z niej zarówno czytelnicy i widzowie Meczyków, jak i marka STS – mówi Paweł Rabantek, Chief Marketing Officer STS.

Naszą misją jest tworzenie komplementarnego centrum piłkarskiego, w którym użytkownicy znajdą najświeższe newsy, eksperckie felietony, wyniki na żywo, autorskie programy wideo oraz statystyki i typy dot. najważniejszych rozgrywek. Strategiczna obecność największego bukmachera w Polsce, STS, w postaci m.in. rozbudowanej oferty kursowej czy specjalnych akcji promocyjnych, wzbogaci nasz produkt również w czasie Euro 2024 – powiedział Wiktor Wojtkowski, Head of Affiliate Marketing w Meczyki.pl

Meczyki.pl to portal pozwalający użytkownikom kompleksowo śledzić wydarzenia ze świata piłki nożnej. Czytelnicy otrzymują najnowsze newsy, wyniki na żywo, typy na mecze oraz rozbudowaną bazę statystyk. Uzupełnienie brandu Meczyki stanowi kanał YouTube, który jest jednym z topowych w Polsce w segmencie sportowym. Meczyki.pl o serwis należący do wydawcy Online Venture, który w swoim portfolio ma m.in. PPE.pl oraz Telepolis.pl.

STS jest największą firmą bukmacherską w Polsce. Za sprawą dynamicznego rozwoju w ciągu ostatnich lat zdominował sektor legalnych firm bukmacherskich w Polsce. Bukmacher aktywnie angażuje się we wspieranie polskiego sportu, będąc największym prywatnym podmiotem na rodzimym rynku sponsoringu. Firma jest oficjalnym sponsorem reprezentacji Polski w piłce nożnej, a także sponsorem m.in. Rakowa Częstochowa, Jagiellonii Białystok, Widzewa Łódź, Zagłębia Lubin, czy siatkarskiej ZAKSY Kędzierzyn-Koźle.

Dodaj komentarz