Bukmacherka 12 lipca 2019

STS startuje z terminalami od Novomatic

autor: BB
W wybranych lokalach na terenie całej Polski, bukmacher STS uruchomił samoobsługowe terminale do zawierania zakładów. Produkcją automatów zajęła się firma Novomatic.

Pierwsza faza projektu, to uruchomienie 30 urządzeń SSBT (Self-Service Betting Terminal). W przyszłości automatów w lokalach ma być znacznie więcej. 

– Nasza sieć lokali stacjonarnych liczy już ponad 440 placówek. Nieustannie inwestujemy w jej rozwój, mimo trudnego otoczenia rynkowego legalnej części sektora bukmacherskiego. Teraz rozpoczynamy wdrażanie nowoczesnych oraz innowacyjnych samoobsługowych terminali do zawierania zakładów. Nowe urządzenia wpisują się w trend digitalizacji, który zauważalny jest również w naszym kanale retail – powiedział prezes STS-u, Mateusz Juroszek, cytowany w komunikacie prasowym. 

Największy bukmacher na polskim rynku potwierdził więc, że nie zamierza rezygnować z inwestowania w placówki naziemne. Wdrożenie automatów zapewnie sprawi, że więcej młodych osób zacznie pojawiać się w punktach naziemnych bukmachera. 

Dodaj komentarz