Gry wirtualne 15 lipca 2020

STS z nowym produktem w ofercie BetGames – zakłady na poker z polskim stołem

STS – największy bukmacher w Polsce, który działa również na kilkunastu rynkach europejskich – poszerza portfolio swoich produktów, wprowadzając do oferty zakładów bukmacherskich na wydarzenia rozrywkowe, stymulowane gry karciane BetGames – polski stół w grze pokerowej.

W STS stale wdrażamy nowoczesne rozwiązania i nieustannie rozwijamy nasze funkcjonalności, dzięki czemu klienci mają dostęp do unikalnej oferty. Jako pierwszy bukmacher w kraju wprowadziliśmy szeroką ofertę gier telewizyjnych BetGames na wszystkie nasze platformy internetowe oraz do aplikacji mobilnej. Teraz rozszerzamy ofertę o nowy produkt – polski stół pokera, co jest istotną przewagą STS wobec pozostałych operatorów  mówi Mateusz Juroszek, prezes STS.

Podczas rozgrywek polskiego stołu pokera dostępnego w ramach zakładów bukmacherskich na wydarzenia rozrywkowe – symulowane gry karciane BetGames – krupier będzie zwracał się do graczy w języku polskim. Innowacją jest także interakcja krupiera z graczami aktywnymi na czacie gry oraz dedykowany wystrój studia. Podobnie, jak w pozostałych grach karcianych – wojnie, pokerze i baccaracie – polski stół w grze pokerowej zapewnia dostęp do szerokiej gamy zakładów wzajemnych, gdzie na żywo typuje się wynik wydarzeń rozrywkowych stanowiących symulowane gry karciane. W zakładach BetGames można obstawiać zwycięską stronę gier karcianych (np. gracza lub krupiera), stawiając na ostateczne wyniki rozgrywki. Polski stół pokera będzie dostępny codziennie od godziny 15:00 do 24:00.

Dodaj komentarz