Bukmacherka 30 czerwca 2024

STS zakończył współpracę z kolejnymi klubami

autor: Adrian Janiuk
Po tym jak STS zakończył współpracę z Zagłębiem Lubin, zakłady bukmacherskie poinformowały, że końca dobiegła również umowa z kolejnymi klubami. STS nie będzie kontynuował współpracy z GKS-em Katowice i Podbeskidziem Bielsko-Biała.

Zakłady bukmacherskie STS od lat sponsorują polskie kluby. Wraz z końcem czerwca tego roku STS jednak zakończył wspólne działanie z trzema klubami – Zagłębiem Lubin, GKS-em Katowice i Podbeskidziem Bielsko-Biała.

“Pragniemy serdecznie podziękować za wsparcie, jakiego udzielaliście nam przez ostatni rok. Sezon 2023/2024 przyniósł wielosekcyjnej GieKSie wspaniałe sukcesy sportowe – medale piłkarek i hokeistów, a także upragniony awans piłkarzy do Ekstraklasy. Dziękujemy za to, że dołożyliście do nich ważną cegiełkę. Jesteśmy też wdzięczni za wszystkie wspólnie zrealizowane akcje społeczne, w tym „Dorzuć misie”, czy licytacje dla Mai. Z dumą przyjęliśmy też informację o zajęciu 3. miejsca w Lidze STS. Zdobyte w ten sposób 10 000 zł z pewnością spożytkujemy na ważny cel” – czytamy na portalu X na oficjalnym profilu GKS-u Katowice.

Z kolei sam STS ogłosił o zakończeniu współpracy z Podbeskidziem. “Drodzy Górale! Ostatni rok nie poszedł po Waszej myśli, jednak wierzymy, że to jeden krok w tył, by zrobić dwa spektakularne kroki w przód! Życzymy Wam wszystkiego co najlepsze i dziękujemy za współpracę” – brzmi wpis STS-u na platformie X.

Wcześniej poinformowano, że STS nie będzie także w kolejnym sezonie sponsorem Zagłębia Lubin.

Dodaj komentarz