Ogolna 7 lipca 2022

STS został sponsorem Widzewa Łódź

autor: redakcja
Zgodnie z tym co pisaliśmy tydzień temu, bukmacher STS został sponsorem Widzewa Łódź. Umowa będzie obowiązywać przez trzy sezony, czyli do czerwca 2025 roku. 

STS sponsorem Widzewa Łódź

Po kilku latach przerwy, Widzew Łódź w końcu wrócił do najwyższej klasy rozgrywkowej. Zespół z PKO BP Ekstraklasy uzgodnił warunki umowy z nowym sponsorem. Łódzki klub rozpoczął współpracę z bukmacherem STS. Na mocy kontraktu, logo firmy pojawi się na rękawach strojów meczowych, a także m.in. na bandach LED oraz koronie stadionu przy al. Piłsudzkiego.

STS planuje specjalne promocje skierowane do klubu i kibiców. Dodatkowo obie strony będą współpracować przy działaniach digital. Umowa obowiązuje do czerwca 2025 roku.

Satysfakcja z obu stron

O współpracy wypowiedział się Michał Rydz, wiceprezes Widzewa Łódź: – Przedstawiamy zupełnie nowego partnera, który uzyskał tytuł Oficjalnego Sponsora. Myślę, że nawiązanie tej współpracy jest dowodem na organizacyjny rozwój Klubu, ale także potwierdzeniem jego siły marketingowej i społecznego potencjału. Razem z STS, który zagości na koszulce meczowej, wchodzimy na boiska PKO BP Ekstraklasy. Mam nadzieję, że kibice również będą zadowoleni, bo potencjalne promocje i oferta zapowiadają się ciekawie.

Umowę z łódzkim klubem skomentował także Paweł Rabantek, chief marketing officer Grupy STS: – Kontrakt sponsorski z Widzewem Łódź to dla nas ważny etap skutecznie i szeroko realizowanej od lat strategii wspierania polskiego sportu. Cieszymy się, że klub o tak bogatej historii ponownie będzie grał w Ekstraklasie, a także dołączy do grona sponsorowanych przez STS podmiotów. Jestem przekonany, że nasza współpraca przyniesie dużo korzyści zarówno STS, jako liderowi rynku bukmacherskiego, jak i Widzewowi, który od lat jest czołową piłkarską marką w Polsce. Skorzystają z niej także kibice, dla których przygotujemy aktywacje i atrakcyjne promocje.

Dodaj komentarz