Kasyno 27 kwietnia 2021

Sun of Fortune to nowy hit Wazdana z funkcją Hold the Jackpot

Firma Wazdan, innowacyjny wydawca automatów online, oficjalnie wypuszcza swój najnowszy, wyczekiwany przez graczy tytuł – Sun of Fortune.

To kolejna z serii ostatnich produkcji zawierających uwielbianą przez graczy mechanikę Hold the Jackpot. W tym przypadku runda bonusowa aktywowana jest przez wylosowanie co najmniej sześciu złotych symboli Bonus za jednym spinem, jednak marka zdecydowała się ułatwić aktywację rundy. Dlatego też po trafieniu trzech, czterech lub pięciu symboli Bonus, pozostają one na bębnach na dodatkowy re-spin. Po udanym wejściu do rundy bonusowej gracz otrzymuje 3 re-spins, których liczba odnawia się z każdym kolejnym trafieniem symbolu Bonus.

Symbole Bonus gwarantują wygrane o różnych wartościach, a do tego do zdobycia są jeszcze nagrody Mini, Minor oraz Major Jackpot. Największą pojedynczą wygraną stanowi natomiast Grand Jackpot, który pomnaża stawkę zakładu aż 1000-krotnie, jednak taka gratka wymaga zapełnienia symbolami Bonus wszystkich bębnów. To jednak nie wszystko – ponieważ należy wspomnieć o tym, że trafiane jackpoty są dodawane do innych wygranych!

Aby wygrać na 16 niezależnych bębnach w układzie 4×4 w rozgrywce standardowej, wymagane jest trafienie ośmiu jednakowych symboli, w czym pomaga symbol Wild, zastępujący wszystkie inne symbole z wyjątkiem symbolu Bonus. A trzeba przyznać, że gra Sun of Fortune może pochwalić się prawdziwie klimatycznymi, inspirowanymi tradycją chińską symbolami jak smok, smoczy żółw, rybki koi, chiński feniks czy arcypotężny złoty symbol Bonus z wizerunkiem rozgrzanego słońca.

Pozycja zawiera również popularne dla Wazdana funkcje pozwalające na personalizację rozgrywki, jak Ultra Fast Mode, Big Screen Mode, Volatility Levels™ oraz uwielbianą Buy Feature, która umożliwia aktywację rundy bonusowej Hold the Jackpot w dowolnej chwili.

Sun of Fortune to po prostu świetny tytuł, który z dumą wchodzi do grona poprzednich hitów z mechaniką Hold the Jackpot, w tym Burning Stars 3™, Clover Lady™ czy Unicorn Reels.

Jak mówi Andrzej Hyla, dyrektor handlowy firmy Officer Wazdan: „Nasza najnowsza produkcja oferuje kolejną odsłonę innowacyjnej funkcji Hold the Jackpot w dynamicznym układzie bębnów 4×4. Jesteśmy przekonani, że elementy takie jak dodawanie jackpotów do reszty wygranych w rundzie bonusowej sprawią, że gracze na całym świecie przyjmą ją z ogromnym entuzjazmem!”.