Bukmacherka 2 września 2023

Superbet oficjalnym bukmacherem FOGO Futsal Ekstraklasy

autor: redakcja
Superbet, jeden z liderów polskiego rynku bukmacherskiego został partnerem i oficjalnym bukmacherem FOGO Futsal Ekstraklasy! W ramach umowy Superbet będzie wspierał ligę, a także zapewni aktywności dla kibiców podczas meczów.

Futsal to dyscyplina prężnie rozwijająca się w naszym kraju i zdobywająca coraz większą popularność. Co roku polskie drużyny, w tym rekordzista pod względem mistrzostw Rekord Bielsko-Biała, grają w europejskich pucharach. W najwyższej klasie rozgrywkowej kibice mogą oglądać też zespoły, których nazwy kojarzą z boisk Ekstraklasy jak Legia Warszawa, Widzew Łódź, Jagiellonia Białystok i Piast Gliwice.

Przed rozpoczynającym się sezonem to świetna informacja, można powiedzieć, że dopełniająca nasz ostatni intensywny okres. Superbet to marka, która od kilku lat jest coraz bardziej rozpoznawalna i widoczna w przestrzeni publicznej, a my chcemy iść właśnie tą samą drogą. Zyska nie tylko jednak sama liga, ale również kibice, którzy będą mogli wziąć udział w niejednej specjalnie zorganizowanej dla nich akcji przez naszego nowego Partnera. Nadchodzący sezon z Superbetem z pewnością zapowiada się super – mówił Paweł Mrozkowiak, prezes FOGO Futsal Ekstraklasy.

Pierwsze mecze nowego sezonu FOGO Futsal Ekstraklasy zostaną rozegrane już 2,3 i 5 września 2023 roku. W pierwszej kolejce obecny mistrz polski Constract Lubawa zagra z FC Reiter Toruń. Natomiast wicemistrz z sezonu 2022/2023 i rekordzista ligi pod względem mistrzostw Rekord Bielsko-Biała zmierzy się z drużyną Sośnica Gliwice.

– Bardzo cieszymy się, że zostaliśmy oficjalnym bukmacherem najwyższej klasy rozgrywkowej w futsalu w Polsce oraz że możemy wspierać rozwój tej super dynamicznej dyscypliny. Superbet zawsze działa niestandardowo i na pewno zadbamy o mnóstwo ciekawych i nieszablonowych akcji dla kibiców futsalu. Oczywiście dla fanów bukmacherki już teraz w ofercie Superbet można znaleźć zakłady na mecze rozpoczynającego się sezonu – wyjaśnił Łukasz Seweryniak, prezes Superbet.

Do końca sezonu 2023/2024 wybrane mecze FOGO Futsal Ekstraklasy będzie można oglądać na antenie TVP Sport, a także w aplikacji mobilnej TVP Sport oraz na sport.tvp.pl. Wszystkie spotkania wraz z powtórkami będzie transmitowane będą natomiast za pośrednictwem platformy Pilot WP.

Dodaj komentarz