Bukmacherka 20 października 2020

Superbet oficjalnym bukmacherem Ruchu Chorzów

Kolejny legendarny klub piłkarski w Polsce uzyskał partnerstwo z firmą bukmacherską. Superbet został bowiem oficjalnym bukmacherem wielokrotnego mistrza Polski, Ruchu Chorzów. Umowa potrwa co najmniej do końca bieżącego sezonu. 

Partnerstwo bukmachera z klubem piłkarskim nie jest niczym nowym, ale tym razem doszło do sytuacji niecodziennej, ponieważ Superbet związał się z klubem trzecioligowym. Trzeba jednak dodać, że Ruch nadal uznawany jest za jedną z największych marek piłkarskich w Polsce.

Ruch do Ekstraklasy

– Cieszymy się, że mogliśmy nawiązać współpracę z takim historycznym klubem, jakim jest Ruch Chorzów. Mamy nadzieję, że przyczynimy się do odbudowy tej piłkarskiej legendy, dla której jedynym właściwym miejscem jest Ekstraklasa – powiedział Adam Lamentowicz, Country Manager Superbet.

Warto zaznaczyć, że Superbet to globalny bukmacher, wywodzący się z Rumunii, gdzie jest liderem rynku. Na polskim rynku zaczął działać od końca 2017 roku, gdy zbudował sieć punktów naziemnych. Pod koniec roku 2019 operator otrzymał również licencję na organizowanie zakładów online, co przełożyło się na to, że od początku 2020 roku ruszyła platforma Superbet.pl, a także aplikacja mobilna.

– Superbet to przede wszystkim rozwój innowacyjnych technologicznie rozwiązań w branży i inwestycje we własną aplikację mobilną oraz platformę. W Superbet koncentrujemy się na dostarczeniu klientom unikalnych funkcjonalności, odróżniających znacznie firmę od innych, które są dzisiaj na rynku polskim i europejskim.

Jednocześnie jesteśmy aktywni w lokalnych społecznościach, które jak nikt inny potrafią wspierać swoim zaangażowaniem kluby nawet w najtrudniejszych czasach. Takie działania bardzo cenimy, dlatego sponsorowanie Ruchu Chorzów idealnie wpisuje się w naszą strategię – kończy Lamentowicz.

Warunki współpracy

Tak jak wyżej wspomnieliśmy współpraca między Superbet a wielokrotnym mistrzem Polski potrwa przynajmniej do końca bieżącego sezonu. Tym samym logotyp bukmachera pojawi się przede wszystkim na materiałach w mediach klubowych i profilach społecznościowych Ruchu Chorzów. Oczywiście kibice “Niebieskich” mogą liczyć również na wspólne akcje promocyjne bukmachera i klubu.

– Rzadko się zdarza, by firmy bukmacherskie wspierały kluby trzecioligowe, dlatego bardzo się cieszę z rozpoczęcia współpracy z Superbet, która pomoże nam w odbudowie Klubu. Ruch zawsze był wielką marką, budzącą olbrzymie zainteresowanie kibiców. Teraz jest także solidnym i wiarygodnym partnerem, budzącym zaufanie. Jestem przekonany, że nasze wspólne działania przyniosą wymierne korzyści zarówno Ruchowi, jak i firmie Superbet. Mam nadzieję, że to początek długiej i owocnej współpracy – powiedział prezes Ruchu Chorzów,  Seweryn Siemianowski.