Ogolna 19 października 2022

Superbet oficjalnym partnerem reprezentacji Polski w skokach narciarskich

Wielkimi krokami zbliża się kolejny sezon Pucharu Świata w skokach narciarskich. W polskim związku nastąpiły spore zmiany, gdyż rolę prezesa PZN przejął Adam Małysz. Zarówno związek, jak i skoczkowie mają także nowego partnera. Został nim bukmacher Superbet.

Superbet partnerem polskich skoczków

Tradycyjnie już w Wiśle zainaugurujemy zmagania Pucharu Świata w skokach narciarskich. Będzie to pierwszy sezon Adama Małysza w roli prezesa Polskiego Związku Narciarskiego. Dodatkowo kadra ma także nowego oficjalnego partnera. Przez najbliższe dwa lata zarówno reprezentantów, jak i PZN wspierać będzie bukmacher Superbet.

W ramach umowy sponsoringowej, która została zawarta za pośrednictwem SportFive, przewiduje się ekspozycję marki Superbet na imprezach organizowanych przez PZN oraz przeprowadzanie niestandardowych aktywności dla kibiców podczas Mistrzostw Polski w skokach. Współpraca obowiązuje do 31 lipca 2024 roku.

Satysfakcja z rozpoczętej współpracy

W takich słowach współpracę z PZN i polskimi skoczkami skomentował prezes zarządu Superbet Adam Lamentowicz: – Jesteśmy dumni z tego, że możemy wspierać skoki narciarskie – sport, w którym Polacy od lat odnoszą międzynarodowe sukcesy. Wierzymy, że poprzez nawiązaną współpracę przyczynimy się do osiągania kolejnych, niemniej spektakularnych. Obecny dwuletni kontrakt z PZN jest wejściem Superbet w inne dyscypliny niż piłka nożna. Stale rozwijamy swoją działalność, a co za tym idzie, nasze coraz większe zaangażowanie w sport.

O nowym partnerze wypowiedział się również Adam Małysz, prezes Polskiego Związku Narciarskiego: – Bardzo cieszymy się z podjęcia współpracy z nowym partnerem. Superbet przez najbliższe sezony będzie wspierał naszych narciarzy oraz snowboardzistów w drodze do osiągania jak najlepszych wyników. Dla PZN jest to kolejny krok do tego, aby zapewnić naszym reprezentacjom jeszcze lepsze warunki do rozwoju. Nie mam najmniejszych wątpliwości, że rozpoczęta współpraca przyniesie wiele korzyści zarówno nam, jak i firmie Superbet.

Superbet od dłuższego czasu związany jest z polskim sportem, współpracując m.in. z Jerzym Dudkiem czy Janem Błachowiczem. Marka wspiera także polskie kluby: Górnik Zabrze czy Polonia Bytom.

Dodaj komentarz