Ogolna 12 stycznia 2023

Superbet ogłasza partnerstwo z OKTO

Rumuński bukmacher Superbet ogłosił rozpoczęcie współpracy z OKTO. Na mocy porozumienia, operator zapewnił sobie wprowadzenie wielokanałowych płatności cyfrowych. 

Partnerstwo z OKTO

Superbet Group, jeden z wiodących bukmacherów w Europie Środkowo-Wschodniej, rozpoczął strategiczną współpracę z firmą OKTO. Za sprawą uzgodnionej umowy, operator wdraża wielokanałową technologię płatności dostawcy fintech. Ujednolicona platforma została już aktywowana w kanałach detalicznych oraz internetowych Superbet.

Mowa m.in. o OKTO.WALLET, które jest już dostępne w samoobsługowych terminalach bukmacherskich sieci Superbet w ponad 1000 punktach. Rozwiązanie bezgotówkowe zostanie rozszerzone na elektroniczne automaty do gier, wspierając tym samym strategię grupy w zakresie cyfryzacji.

Satysfakcja z rozpoczęcia współpracy

O rozpoczęciu współpracy z OKTO wypowiedział się Ciprian Lazar, dyrektor ds. operacji detalicznych i wielokanałowych w Superbet Group: – Jesteśmy firmą o globalnych ambicjach, która zwraca szczególną uwagę na wymagania swoich klientów, ale także na najnowsze osiągnięcia technologiczne. OKTO jest powszechnie uznawany za wiodącego na rynku dostawców płatności cyfrowych. Oferuje rozwiązania uzupełniające strategię cyfrową Superbet, które są również zgodne w zakresie odpowiedzialnej gry i wszystkimi przepisami prawnymi nałożonymi przez regulatorów rynku w krajach, w których nasza grupa i jej marki są aktywne. 

Superbet uzyskał również dostęp do rozwiązań płatności OKTO.CASH. Klienci operatora mogą teraz zasilić swoje internetowe konta w wygodny sposób. O porozumieniu z Superbet wypowiedział się również dyrektor handlowy OKTO, Simon Dorsen: – Nasza współpraca z Superbet jest w pełni zgodna z naszą misją polegającą nie tylko na cyfryzacji, ale także na zapewnieniu użytkownikom możliwości dokonywania transakcji w bezpieczny i ujednolicony sposób. 

Dodaj komentarz