Bukmacherka 8 listopada 2023

Superbet Poland Darts Masters odbędzie się w nowej lokalizacji

World Series of Darts powrócą do Polski w 2024 roku, a zmagania w Superbet Poland Darts Masters odbędą się w PreZero Arena Gliwice w dniach 14-15 czerwca – potwierdzili organizatorzy.

Po ogromnym sukcesie inauguracyjnego turnieju Poland Darts Masters w 2023 r. turniej przenosi się do PreZero Arena Gliwice, gdzie przez dwa dni osiem największych gwiazd świata i osiem czołowych talentów z Europy Wschodniej będzie walczyć o trofea.

Podczas zeszłorocznej imprezy PDC po raz pierwszy odwiedziło Polskę – wyprzedane tłumy były świadkami zwycięstwa Michaela van Gerwena w Warszawie, po tym jak bilety wyprzedały się w ciągu jednego dnia od rozpoczęcia sprzedaży.

– Jesteśmy zachwyceni możliwością sprowadzenia największych nazwisk tego sportu z powrotem do Polski w 2024 roku. Superbet Poland Darts Masters w 2023 roku odniosło ogromny sukces, a bilety wyprzedały się w niespotykanym dotąd tempie, co odzwierciedla ogromny apetyt na grę w rzutki w regionie, a my cieszyliśmy się fantastycznym wydarzeniem. Przeprowadzka do większego obiektu zapewni większej liczbie polskich fanów sportu szansę poznania elitarnej gry w rzutki w 2024 roku, gdy nasza trasa World Series of Darts powróci do kraju z tak ekscytującą rzeszą fanów. Dziękujemy Superbet za ciągłe wsparcie dla Poland Darts Masters i nie możemy się doczekać współpracy z PreZero Arena Gliwice przy organizacji tego wydarzenia – powiedział Matthew Porter, dyrektor generalny PDC.

Lista graczy biorących udział w Superbet Poland Darts Masters 2024 zostanie potwierdzona we właściwym czasie – czołową gwiazdą w swoim kraju będzie Krzysztof Ratajski, obok takich zawodników jak mistrz świata z 2023 r. Michael Smith i aktualny zwycięzca Van Gerwen.

Sprzedaż biletów na Superbet Poland Darts Masters 2024 będzie rozłożona w sprzedaży od poniedziałku 20 listopada.

Dodaj komentarz