Bukmacherka 23 kwietnia 2024

Superbet przedłużył współpracę z GKS-em Tychy

autor: redakcja
Marka Superbet nadal będzie zasilać grono sponsorów GKS-u Tychy. Kolejna umowa sponsorska została podpisana na najbliższy rok. Pamiątkową koszulkę oraz antyramę na ręce Bartosza Malaki przekazał Maksymilian Kothny, członek zarządu KP GKS Tychy oraz Piotr Włodek, asystent zarządu.

“Dziękujemy za okazane zaufanie i dotychczasową, owocną współpracę” – informuje klub z Tychów i dodaje: “Jest nam tym bardziej miło ogłosić niniejszą współpracę, jako że umowa została parafowana w dniu 53. urodzin klubu. W związku z tym po raz kolejny w przerwie odbył się konkurs dla kibiców SUPERGAME: Poprzeczka, mogliście skorzystać ze strefy specjalnej bukmachera, a także złapać trójkolorowy szalik “Tychy są super” od naszego kilkuletniego sponsora”.

Superbet został założony w 2009 r. w Rumunii, jako jeden z operatorów zakładów bukmacherskich na dynamicznie rozwijającym się rynku branży bukmacherskiej i hazardowej w Europie Środkowo-Wschodniej. Od czasu założenia, firma Superbet rozwinęła swoją sieć do ponad 1200 punktów naziemnych na terenie całej Rumunii. Prężnie się rozwijając, firma powiększyła swoje wpływy, oferując zakłady online, otwierając kasyna i inwestując w najnowsze technologie.

fot. kp-gkstychy.pl

Dodaj komentarz