Ogolna 17 lutego 2022

Superbet przekazał na WOŚP prawie 120 tysięcy złotych

autor: Mateusz Mazur
Legalny polski bukmacher Superbet przeznaczy blisko 120 tysięcy złotych na Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Wszystko to za sprawą czterech aukcji charytatywnych, które wystawił w tym roku operator. Czterej szczęśliwcy wylicytowali wyjazd na mecz ze Sławomirem Peszko, trening golfowy z Jerzym Dudkiem, trening z Janem Błachowiczem oraz słynnego mini coopera "Cwaniaka". 

Aukcja “Cwaniaka”

Zdecydowanie największą popularnością cieszył się właśnie legendarny samochód, za którego kierownicą zasiadali w przeszłości między innymi Jerzy Owsiak, Jerzy Dudek czy Adam Kornacki. W aukcji “Cwaniaka” wzięło udział 48 osób, a nowy właściciel zapłacił za niego 95 211 złotych.

15 tysięcy za wyjazd ze Sławomirem Peszko

Sporą popularnością cieszyły się również pozostałe aukcje wystawione przez Superbet. W licytacji, której stawką był wyjazd na mecz ze Sławomirem Peszko zwycięzcą okazał się darczyńca, który wniósł ofertę o wysokości 15 100 złotych. Za trening golfa z Jerzym Dudkiem zapłacono 5010 złotych, natomiast trening MMA z Janem Błachowiczem wart był dla nabywcy 4060 złotych. Rywalizacja o spotkanie z zawodnikiem UFC była jednak zacięta, bowiem w licytacji wzięło udział 16 osób.

– Dziękujemy wszystkim uczestnikom naszych aukcji charytatywnych, które wystawiliśmy wspólnie z naszymi ambasadorami na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. To wielki honor i przyjemność móc uczestniczyć w akcji, która trwa już 30 lat – łączy ludzi i niesie pomoc – powiedział Adam Lamentowicz, prezes zarządu Superbet.

Dodaj komentarz