Automaty 5 lipca 2023

Superbet sponsorem tytularnym Poland Darts Masters

autor: redakcja
Superbet Poland Darts Masters – największa impreza darta w Polsce, której partnerem i sponsorem tytularnym został Superbet – odbędzie się po raz pierwszy w historii turnieju PDC World Series of Darts. Wydarzenie zaplanowano na 7-8 lipca 2023 roku w warszawskiej hali COS Torwar.

W turnieju weźmie udział ośmiu czołowych graczy z całego świata, którzy zmierzą się z ośmioma reprezentantami Europy Wschodniej. Superbet Poland Darts Masters przyciągnie gwiazdy tej dyscypliny oraz najlepszych zawodników z regionu.

Superbet, laureat nagrody Bukmacher Roku 2022 w plebiscycie Legalni Bukmacherzy, działa na polskim rynku od 2017 roku. Logo firmy będzie widoczne na koszulkach rywalizujących graczy podczas turnieju, na scenie głównej, a w hali powstanie specjalna strefa dla kibiców.

Matt Porter, dyrektor generalny PDC, powitał Superbet jako oficjalnego partnera Poland Darts Masters, podkreślając entuzjastyczną reakcję po ogłoszeniu, że turniej World Series odbędzie się w Warszawie. Bilety zostały wyprzedane w ciągu kilku godzin, a wszyscy z niecierpliwością oczekują największej imprezy darta w Polsce.

Łukasz Seweryniak, prezes Superbet Polska, podkreślił z kolei, że firma jest zaszczycona możliwością bycia partnerem tytularnym Superbet Poland Darts Masters, pierwszej tak prestiżowej imprezy darterskiej w kraju. Superbet dąży do wspierania dynamicznie rozwijających się dyscyplin sportowych i pomocy w zdobywaniu popularności wśród kibiców. Współpraca z PDC to kolejny dowód na innowacyjne podejście Superbet zarówno w zakresie sponsoringu, jak i technologii.

Polskę w turnieju reprezentować będą czterej gracze: Krzysztof Ratajski, Krzysztof Kciuk, Radek Szagański oraz Łukasz Wacławski, który zdobył miejsce poprzez kwalifikacje. Reprezentanci Europy Wschodniej to Adam Gawlas i Karel Sedlacek z Czech, Boris Krcmar z Chorwacji oraz Nandor Major z Węgier.

Osiem światowych gwiazd PDC, w tym mistrz świata Michael Smith oraz holenderska legenda Michael van Gerwen, zasilają grono uczestników turnieju. Na liście są również byli mistrzowie świata Gerwyn Price i Rob Cross, duet Premier League Dimitri Van den Bergh i Nathan Aspinall, były mistrz UK Open Danny Noppert oraz szósty zawodnik światowego rankingu, Luke Humphries.

Superbet Poland Darts Masters będzie transmitowany w Polsce, Holandii oraz krajach skandynawskich i bałtyckich za pośrednictwem platformy Viaplay, a także na całym świecie za pośrednictwem kanałów PDC, takich jak ITV w Wielkiej Brytanii, DAZN oraz PDCTV. Turniej będzie również dostępny w aplikacji Superbet.

Dodaj komentarz