Bukmacherka 10 maja 2024

Superbet wspiera speedway! Już w sobotę gwiazdy będą się ścigać w Warszawie

autor: redakcja
Speedway to jedna z dyscyplin sportu, która jest wpisana w polskie DNA. Już w tę sobotę na PGE Narodowym odbędą się prestiżowe zawody w ramach cyklu Grand Prix, których dumnym partnerem będzie marka Superbet. W Orlen FIM Grand Speedway Grand Prix of Poland pojedzie śmietanka żużlowców, z broniącym tytułu mistrzowskiego Bartoszem Zmarzlikiem na czele.

To będzie prawdziwe święto żużla w stolicy Polski. Na PGE Narodowym o wygraną będą rywalizować największe gwiazdy „czarnego sportu”. Tegoroczny cykl Grand Prix zapoczątkowały zawody w Chorwacji, w których najlepszy okazał się australijski duet Jack Holder – Jason Doyle, jednak tuż za podium zameldował się Bartosz Zmarzlik. O czwartym miejscu mówi się, że jest najgorsze dla sportowca, więc naszemu czterokrotnemu mistrzowi świata z pewnością nie zabraknie motywacji, żeby przed własną publicznością udowodnić rywalom, że to on jest najlepszy. Ma ku temu powody – jest zwycięzcą cyklu GP z 2023 i 2022 roku. Wypełnione trybuny Narodowego będą wspierać nie tylko Zmarzlika – nasz kraj reprezentować będą również Dominik Kubera i Szymon Woźniak. Superbet, jako oficjalny partner imprezy, przygotował wiele atrakcji dla kibiców, którzy będą uczestniczyć w tym święcie speedwaya.

– Bardzo nasz cieszy fakt, że mogliśmy stać się częścią imprezy sportowej tak istotnej dla polskich fanów sportu. Żużel to jedna z naszych narodowych dyscyplin, więc dobrze, że znów pojawi się na PGE Narodowym. Nie mogło przy tym zabraknąć marki Superbet. Mamy w planach wiele atrakcji dla fanów: możliwość spróbowania sił przy pomiarze refleksu przy starcie motocykla żużlowego z VR, konkursy z nagrodami i możliwość spotkania na żywo gościa specjalnego – trzykrotnego mistrza świata, Nickiego Pedersena. Warto będzie zajrzeć do naszej strefy kibica na błoniach stadionu, żeby bawić się jeszcze lepiej przy okazji tak prestiżowych zawodów w speedwayu. Już nie możemy się doczekać! – podkreśla Łukasz Seweryniak, country manager Superbet Polska.

Superbet był również partnerem zeszłorocznej edycji zawodów, zbierając wraz z kibicami środki dla fundacji PZMOT, wspierającej polskich żużlowców. Podczas „Meksykańskiej fali dobra” udało się przekazać na cele Fundacji aż 28 000 złotych! W tym roku niespodzianek również nie zabraknie, a organizatorzy wraz ze sponsorami przygotowali wiele atrakcji.

Zawody rozpoczną się o godzinie 18:45 i potrwają około trzech godzin. O wygraną powalczy 16 zawodników, których z trybun będzie dopingować około 50 tysięcy fanów. To jedyna taka okazja, żeby zobaczyć żużel w stolicy, która od 2015 roku czeka na zwycięstwo Polaka. Chociaż nasi reprezentanci, z Bartoszem Zmarzlikiem na czele, od lat są jednymi z najlepszych na świecie, stołeczna scena wciąż jest zaczarowana. Czy to właśnie Orlen FIM Grand Speedway Grand Prix of Poland będzie okazją do przełamania tej serii? Przekonamy się już w sobotę!

Dodaj komentarz