SUREXPO 2011
Ustawiczne nękanie operatorów AoNW przez wszystkie możliwe służby, z Sanepidem włącznie, spowodowało, że lista wystawców SUREXPO 2011 wyglądała trochę skromniej w porównaniu z ubiegłym rokiem. Odnosi się nieodparte wrażenie, że historia się powtarza i wracają czasy sprzed 2003 roku, gdy brak prawnych regulacji nie sprzyjał prowadzeniu interesów!
10. jubileuszowy Salonu Urządzeń Rozrywkowych SUREXPO odbył się w dniach 13-15 października w halach Centrum EXPO XXI w Warszawie.
Ustawiczne nękanie operatorów AoNW przez wszystkie możliwe służby, z Sanepidem włącznie, spowodowało, że firmy tego sektora rozrywki pojawiły się w centrum Expo XXI w szczątkowej reprezentacji. Kilka dni przed samą imprezą jedna z legalnie działających spółek zmuszona została do rezygnacji ze stoiska, bo dzięki dzielnym celnikom, agentom CBŚ i Policji została prawie w całości aresztowana. Tym samym na „placu boju”, czyli powierzchni wystawienniczej znalazły się tylko dwie firmy prezentujące urządzenia hazardowe – Synot i Globalbet.
Puste miejsca po hazardzie zagospodarowały firmy
Piotr Wiecha, W.B., Adam Bielowski
Więcej Automaty
Local content w branży gier na pieniądze. „Nie ścigamy się o to, kto sprytniej rozliczy podatek. Konkurujemy jakością produktu i stabilnością”
W kwietniu rząd zainaugurował projekt "Local Content. Z korzyścią dla Polski". Jego celem jest zwiększenie udziału polskich firm we wspieraniu poszczególnych segmentów gospodarki. Jak natomiast to wygląda w kontekście branży gier na pieniądze? O tym w rozmowie z Interplay.pl opowiedział Piotr Fedak, prezes Promatic Group - polskiego producenta automatów i…