Loterie 5 września 2022

Światowe Stowarzyszenie Loterii przyznało Greentube certyfikat dostawcy

autor: Mateusz Mazur
Greentube otrzymał certyfikat dostawcy od Światowego Stowarzyszenia Loterii (WLA) za swoje wielokanałowe rozwiązanie Plurius.

Greentube z certyfikatem WLA

Greentube, oddział Novomatic Digital Gaming and Entertainment, jest od teraz jednym z około 30 dostawców, którzy posiadają certyfikat poziomu 2. Jest to możliwe dzięki certyfikacji ISO 27001, którą firma posiada od 2019 roku, a także dzięki członkostwu Novomatic w WLA.

– Akredytacja WLA SCS: 2020 poziomu drugiego podkreśla zaangażowanie firmy w bezpieczeństwo i zarządzanie ryzykiem w jej produktach i systemach, a w przyszłości umożliwi nawiązanie nowych partnerstw z członkami WLA, w tym z wiodącymi światowymi operatorami loterii – czytamy w oświadczeniu Greentube.

Zaufany dostawca

– Ten certyfikat pokazuje, jak poważnie traktujemy bezpieczeństwo i zarządzanie ryzykiem, a uznanie przez WLA jest ważnym krokiem, ponieważ staramy się współpracować z największymi loteriami, takimi jak Loterie Nationale Luxembourg i oferować nasze rozwiązanie Plurius nowym partnerom. Uznanie za zaufanego dostawcę dla branży ma dla nas wielkie znaczenie i ciężko pracujemy, aby zapewnić usługi zgodne z najwyższymi międzynarodowymi standardami – ocenia COO Greentube, Georg Gubo.

Greentube cały czas się rozwija i od początku tego tygodnia poszerzył swoją obecność w Ameryce Północnej, dzięki uruchomieniu BetMGM w Michigan. Wcześniej, firma podpisała umowę z Solbet, dzięki czemu może oferować swoje produkty klientom w Ekwadorze i Peru.

Dodaj komentarz