Automaty 20 stycznia 2021

SYNOT Games z brytyjską licencją

Po długim i gruntownym okresie przygotowań do spełnienia wysokich standardów ustanowionych przez brytyjskie przepisy dotyczące hazardu, SYNOT Games otrzymał licencję od Komisji ds. Hazardu (UKGC). Tym samym firma może oferować swoje produkty na brytyjskim rynku. 

Komunikat SYNOT Games

Na oficjalnej stronie dostawcy gier możemy przeczytać następujący komunikat:

Z przyjemnością informujemy, że brytyjski organ regulacyjny dał nam zielone światło na krótko przed Bożym Narodzeniem, więc jesteśmy gotowi do rozpoczęcia dostarczania naszych najlepszych gier graczom w Wielkiej Brytanii. Całe portfolio SYNOT Games zostało już certyfikowane, dlatego nasze TOP tytuły, takie jak Books of Secrets, Respin Joker, Fruit Awards i najnowsze wydania – 243 Mexicana, Monkey Slots, Joker 50 Deluxe – są już dostępne dla licencjonowanych operatorów na rynku brytyjskim.

Ekspansja SYNTO Games

Radości z otrzymania licencji nie ukrywał Ivan Kodaj, CEO SYNOT Games: – To ogromny krok dla nas jako firmy. Wiadomo, że UKGC ma surowe przepisy, których należy przestrzegać, więc uzyskanie licencji jest ważnym krokiem, który zrobiliśmy dzień przed Bożym Narodzeniem. Jesteśmy teraz w stanie zintegrować naszą ofertę automatów z operatorami kasyn online w Wielkiej Brytanii, co niezmiernie nasz cieszy i ekscytuje. 

Z kolei Chief Change Officer w SYNOT, Martina Hrabinská podkreśliła, że zespół sprzedaży skupi się teraz na rynku brytyjskim: – Nasz zespół ds. sprzedaży będzie się teraz koncentrował na obsłudze klientów w Wielkiej Brytanii. Na razie ich głównym celem będzie zdobycie jak największej ekspozycji, aby dotrzeć do jak największej liczby graczy w całym kraju. Cieszymy się, że możemy uruchomić nasze wyjątkowe gry na automatach w Wielkiej Brytanii. 

Dodaj komentarz