Bukmacherka 14 maja 2024

Szachiści pomogli paraolimpijczykom. Wszystko za sprawą Fundacji Superbet

autor: redakcja
Turniej Superbet Rapid & Blitz Poland, który odbył się w dniach 7-12 maja 2024 r. w Centrum Konferencyjnym Polin w Warszawie, zachwycił publiczność na całym świecie, gdy najlepsi szachiści prezentowali swoje umiejętności w ekscytujących meczach. W ramach swojego ciągłego zaangażowania w rozwijanie doskonałości sportowej i inkluzywności, Fundacja Superbet ogłosiła przekazanie całego dochodu z biletów w wysokości 40 000 PLN na rzecz Fundacji Polskiego Komitetu Paralimpijskiego, wspierając tym samym paralimpijczyków w ich przygotowaniach do nadchodzącej Paralimpiady w Paryżu.

Jesteśmy zachwyceni współpracą z Fundacją Polskiego Komitetu Paraolimpijskiego – powiedziała Augusta Dragic, Prezes Fundacji Superbet i dodała: – Ruch Paraolimpijski symbolizuje wytrwałość, determinację i dążenie do doskonałości pomimo wszystkich przeciwności losu. Przekazując dochód z biletów z turnieju Superbet Rapid & Blitz Poland, mamy nadzieję dokonać małego wkładu w rozwój polskiego sportu paraolimpijskiego i zainspirować osoby o różnych zdolnościach do realizacji swoich marzeń. Ten wysiłek wpisuje się w nasze zobowiązanie do nie pozostawiania nikogo z tyłu.

Wkład Fundacji Superbet wspomoże Fundację Polskiego Komitetu Paraolimpijskiego w realizacji ich misji, polegającej na zapewnieniu możliwości, zasobów i wsparcia dla paraolimpijczyków w ich przygotowaniach do nadchodzących Igrzysk Paraolimpijskich w Paryżu.

– Jesteśmy wdzięczni Fundacji Superbet za współpracę i szczodre wsparcie finansowe, szczególnie w roku Igrzysk Paraolimpijskich w Paryżu – powiedział Łukasz Szeliga, Prezes Fundacji Polskiego Komitetu Paraolimpijskiego. – Ten wkład pomoże nam w realizacji naszej misji, polegającej na umożliwieniu naszym paraolimpijczykom osiągnięcia pełnego potencjału i pomoże im w spełnieniu marzeń. Razem promujemy bardziej inkluzywne i sprawiedliwe społeczeństwo, w którym każdy sportowiec może się rozwijać, niezależnie od stopnia sprawności. Naprawdę wzruszające jest obserwowanie, że środki z jednego wielkiego wydarzenia sportowego, takiego jak turniej szachowy Superbet Rapid & Blitz Warsaw, pomogą jeszcze większej liczbie sportowców w ich rozwoju – dodaje.

Aby uzyskać więcej informacji na temat Fundacji Superbet i jej inicjatyw, polecamy stronę internetową https://superbetfoundation.com/pl/.

***

Fundacja Superbet

Fundacja Superbet, organizacja non-profit, odpowiedzialna jest za koordynację inicjatyw Grupy Superbet z zakresu społecznej odpowiedzialności biznesu. Jej celem jest wspieranie rozwoju inicjatyw związanych ze zdrowiem, edukacją i sportem, ze szczególnym naciskiem na promowanie gry w szachy i niezliczonych korzyści płynących z niej we wszystkich społecznościach, którym służymy.

Grand Chess Tour

Grand Chess Tour to cykl międzynarodowych wydarzeń, z których każde prezentuje najwyższy poziom organizacji najlepszych graczy na świecie. Legendarny Garri Kasparow, jeden z największych ambasadorów szachów na świecie, zainspirował Grand Chess Tour i pomógł umocnić partnerstwo między organizatorami.

Dodaj komentarz