Kasyno 11 lipca 2023

Szczęściarz z Ohio zostaje kolejnym milionerem, potwierdza Jackpocket!

autor: redakcja
Pewien szczęściarz mieszkający w Dayton w stanie Ohio wygrał milion dolarów w Powerball, stając się trzydziestym milionerem wygrywającym w tej platformie, informuje Jackpocket!

Szczęściarz kupił bilet za 6 USD za pośrednictwem swojego smartfona. Nie wiedział, że później otrzyma powiadomienie od Jackpocket z wiadomością dotyczącą sporej wygranej. Zwycięzca zdołał poprawnie odgadnąć wszystkie białe liczby, 17, 24, 48, 62 i 68, z losowania z 5 lipca 2023 r . Niestety, mężczyzna przegapił tylko czerwoną liczbę Powerball, 23, która w przeciwnym razie zapewniłaby mu nagrodę w wysokości ponad 500 milionów dolarów.

1 milion dolarów to bez wątpienia suma zmieniająca życie. Zdobywca 30. nagrody Jackpocket, który pochodzi z Australii, ale mieszka w Ohio ze względu na pracę, wyjaśnił, że grał liczbami, które miały „osobiste znaczenie” dla niego, podobnie jak dla jego żony, jednakże kiedy zdał sobie sprawę, że zapewnił sobie wygraną w wysokości miliona dolarów, nie było wielu wrzasków i krzyków, ale raczej tłumaczył to jako dzieło przypadku. Ponadto zwrócił uwagę: „To wciąż trochę surrealistyczne”. Mówiąc o loterii, mężczyzna powiedział, że podobało mu się to, że istnieje taka forma gry i postanowił spróbować. Na koniec powiedział, że on i jego żona czują się bardzo szczęśliwi, biorąc pod uwagę sporą wygraną.

Zarówno Powerball, jak i Mega Millions to jedne z najpopularniejszych loterii w USA. Jackpoty z obu gier przetrwały ostatnio i ciągle się zwiększają.

W poniedziałkowym losowaniu Powerball żaden szczęśliwy zwycięzca nie odgadł prawidłowo wszystkich białych kul, w tym czerwonej Powerball. Umożliwiło to dalszy wzrost jackpota do około 725 milionów dolarów lub 366,2 milionów dolarów w gotówce. Kwota ta będzie do zdobycia podczas następnego losowania zaplanowanego na środę, 12 lipca 2023 r. Z drugiej strony jackpot Mega Millions również przetrwał piątkowe losowanie. Jednak następne losowanie loterii zaplanowano na wtorek, 11 lipca 2023 r., z szacowaną nagrodą główną w wysokości 480 mln USD lub opcją gotówkową w wysokości 240,7 mln USD.

Dodaj komentarz