Loterie 17 sierpnia 2023

Szereg nowości od BETFANA. Sporo zmian dla graczy

autor: redakcja
BETFAN poinformował o nowościach, z których mogą już korzystać gracze. Jednym z udogodnień jest opcja udostępniania kuponu.

1) AKO Booster

Stawiaj kupony AKO, a my powiększymy Twoją wygraną! Wartość mnożnika jest zależna od liczby zdarzeń na kuponie kwalifikujących się do promocji. Każde kolejne zdarzenie daje Ci dodatkowy Booster! Łącznie możesz zgarnąć powiększoną wygraną nawet o 150 procent! W przypadku “zielonego” kuponu konto depozytowe zostanie zasilone wygraną powiększoną o wartość nagrody z Boostera – nie trzeba jej obracać!

  1. Dodajemy dowolne zdarzenie (z kursem min. 1.40) i wybieramy stawkę
  2. Na kuponie pojawia się informacja “Dodaj jeszcze 4 zdarzenia o kursie min. 1.4, aby aktywować AKO Booster 10 procent”
  3. Dodajemy przynajmniej kolejne 4 zdarzenia według instrukcji
  4. Na kuponie widzimy informację “AKO Booster 10%” z kwotą potencjalnej powiększonej wygranej.

2) “Kopiuj kupon” i “Udostępnij”

Dzięki opcji “Kopiuj kupon” gracze mogą łatwo skopiować propozycje zdarzeń, co z pewnością wpłynie na efektywność głównie w postaci depozytów i obrotu oraz może także realnie przełożyć się na lepszy wynik, np. przy prowizji RS.

Opcja “Udostępnij kupon” daje natomiast bardzo dobrą okazję na pozyskanie nowego gracza. Dzięki temu gracz zachęcony przez partnera do zagrania takiego samego kuponu może polecić kupon swoim znajomym, którzy w formularzu rejestracyjnym wpiszą kod.

Udostępnianie kuponu daje możliwość wykorzystania różnych narzędzi i kanałów, jednocześnie nie wymusza zalogowania, aby zobaczyć, co ktoś zagrał. Za pośrednictwem kuponu można pokazywać nie tylko kupon w grze, ale również rozliczony – szczególnie na zielono.

 

BETFAN przy okazji przypomina o stałych promocjach związanych m.in. z występami polskich drużyn w europejskich pucharach:

1) Płacimy za gole polskich drużyn w LKE

Postaw kupon na el. Ligi Konferencji Europy za 69 zł, a za każdego gola naszych dostaniesz 10 zł!

2) TENIS BEZ RYZYKA – ZWROT 50 procent

Postaw zakład za 49 zł. Jeśli kupon nie wejdzie, BETFAN zwróci 25 zł! Promocja jest aktywna do niedzieli.

Dodaj komentarz