Loterie 19 czerwca 2024

Szymon Gawryszczak: chcemy natchnąć wszystkie pokolenia do wyjścia z domu i uprawiania sportu

autor: Adrian Janiuk
Totalizator Sportowy 16 czerwca ogłosił uczestników swojego nowego projektu – LOTTO Drużyny Marzeń. Odbyło się to podczas wielkiego pikniku na Torze Służewiec. – My jako Totalizator Sportowy chcemy natchnąć oraz zainspirować Polaków do tego, żeby bardziej skierowali się ku aktywnemu trybowi życia – powiedział Szymon Gawryszczak, Członek Zarządu Totalizatora Sportowego.

Adrian Janiuk, Interplay.pl: – Wielki piknik “LOTTO Drużyna Marzeń” na Torze Służewiec świadczy o tym, że Totalizator Sportowy jest blisko nie tylko dużego sportu, ale także sportu amatorskiego, powszechnego.

Szymon Gawryszczak, Członek Zarządu Totalizatora Sportowego: – Chodziło nam o to, żeby zaprosić do naszej “LOTTO Drużyny Marzeń” nie tylko sportowców rozpoznawalnych i utytułowanych. Wszyscy sportowcy, z którymi współpracujemy, bardzo ciężko trenują i zasługują na jak największe wsparcie z naszej strony. Każde zawody większej czy mniejszej rangi są dla nich wielką szansą. My jako Totalizator Sportowy chcemy natchnąć oraz zainspirować Polaków do tego, żeby skierowali się ku aktywnemu trybowi życia. Po niedzielnym pikniku widać, że jako społeczeństwo garniemy się do sportu. Cieszymy się z tego powodu i chcemy dawać im dalszą motywację do tego. Projekt jest bardzo rozwojowy. Czeka nas jeszcze wiele niespodzianek z nim związanych. Proszę obserwować losy naszej “LOTTO Drużyny Marzeń”. Jestem pewien, że zaskoczonym jeszcze nie raz.

– Totalizator Sportowy po raz kolejny udowadnia, że jest blisko Polaków. To oznacza, że sport amatorski jest równie ważny jak ten profesjonalny?

– Tak właśnie jest. Chcemy natchnąć wszystkie pokolenia do wyjścia z domu i uprawiania sportu. Wspieramy wielu sportowców, często tych nieznanych, ale chcemy pokazać, że współpracujemy z zawodnikami nie tylko, gdy odnoszą wielkie sukcesy. Przecież one w każdej chwili mogą nadejść.

– Jakie plany ma Totalizator Sportowy w związku z propagowaniem sportu?

– Koncentrujemy się na projektach, które są w trakcie realizacji. Oczywiście tworzymy jednocześnie strategię, którą wkrótce przedstawimy. Na pewno będzie widoczna zmiana jakościowa. Będą nowe projekty, ale nie oznacza to, że rezygnujemy z realizacji podstawowej misji, czyli wspierania polskiego sportu. Właśnie na tym się głównie koncentrujemy.

Dodaj komentarz