Tekken 6 z trybem rozgrywki przez Internet
Mamy dobre wieści dla tych graczy, którzy w przyszłym roku zamierzają eksploatować szóstą odsłonę cyklu Tekken.<br /> Niedawno dowiedzieliśmy się, że produkt ten pozwoli posiadaczom konsol PlayStation 3 toczyć pojedynki w sieci.<br />
Mamy dobre wieści dla tych graczy, którzy w przyszłym roku zamierzają eksploatować szóstą odsłonę cyklu Tekken.
Niedawno dowiedzieliśmy się, że produkt ten pozwoli posiadaczom konsol PlayStation 3 toczyć pojedynki w sieci.
O planie zaimplementowania trybu rozgrywki przez Internet w szóstym Tekkenie, poinformowali przedstawiciele koncernu Namco Bandai Games, Inc. Stało się to podczas tokijskiej imprezy PlayStation Premiere, poświęconej grom produkowanym na konsole firmy Sony Corporation. Warto w tym miejscu nadmienić, że nie będzie to pierwszy tytuł z tej serii, który pozwoli rywalizować przez sieć. Wcześniej posiadacze PlayStation 3 będą mogli wypróbować tryb online w grze Tekken 5: Dark Resurrection Online.
Szósty Tekken najpierw zagości na automatach – premiera gry planowana jest na koniec bieżącego roku. Prace nad konwersją na konsole PlayStation 3 potrwają niespełna dwanaście miesięcy – zapowiedziała wczoraj firma Namco Bandai Games, Inc. Można zatem założyć, że produkt trafi do sklepów w przyszłym roku.
Na razie nic nie wiadomo, czy Tekken 6 w wersji arcade trafi do operatorów również z trybem multiplayer online. (przyp. W.B.)