Terminator: Ocalenie, w wersji ekonomicznej
Po dużej videostrzelnicy z 42 calowym ekranem LCD i jeszcze większej DeLuxe z 80 calowym, Raw Thrills przygotowało coś wreszcie dla mniej zamożnych operatorów salonów arcade.
Po dużej videostrzelnicy z 42 calowym ekranem LCD i jeszcze większej DeLuxe z 80 calowym, Raw Thrills przygotowało coś wreszcie dla mniej zamożnych operatorów salonów arcade.
Ukazała się właśnie na rynku ekonomiczna wersja videostrzelnicy Terminator: Salvation z 32 calowym monitorem LCD. W automacie, oprócz mniejszego monitora, zamontowano również mniejsze gun’y i zrezygnowano z neonów i podświetlanej głowy T-600 w postaci toppera.
Pozwoliło to obniżyć cenę tego automatu do jedynie 7 tys. USD.
W Stanach dystrybucją nowej wersji Terminatora zajmuje się firma Betson.
W.B.
Więcej Automaty
Promatic Group ogłasza współpracę z Kaizen Gaming. Powstał pierwszy projekt dla Betano w Czechach
Studio gier Promatic Games zrobiło kolejny krok w swoim międzynarodowym rozwoju. Firma oficjalnie ogłosiła nawiązanie współpracy z Kaizen Gaming, globalnym gigantem stojącym za marką Betano. Efektem tej kooperacji jest pojawienie się gier polskiego studia na platformie Betano.cz.