Ogolna 5 października 2023

To ma być przełom! Premier League nawiązało współpracę z Genius

autor: redakcja
Genius Sports Limited ("Genius Sports") – oficjalny dostawca danych śledzenia Football DataCo nawiązał współpracę z Premier League Productions ("PLP"). Wszystko po to, aby wzbogacić transmisje na żywo dla fanów w ponad 185 krajach na całym świecie za pomocą bogatych danych śledzenia opartych na danych ulepszeń.

PLP produkuje i dystrybuuje całą międzynarodową zawartość Premier League, w tym transmisje wszystkich 380 meczów ligi angielskiej w sezonie. W ramach współpracy między PLP, Premier League, Football DataCo i Genius Sports, transmisje PLP zawierają obecnie tryb przeglądania na żywo “Premier League Data Zone”, który zbliża fanów do akcji za pomocą bogatych statystyk i wskaźników śledzenia w wybranym meczu każdej kolejki.

Począwszy od nazwisk graczy, poprzez dokładność podań, prędkości strzałów, sprinty, łączną odległość przebytą na boisku jest wplecione w transmisje na żywo za pomocą unikalnego paska. Wszystko, żeby spełnić rosnące oczekiwania kibiców Premier League, w tym przypadku oparte na danych. Strefa danych będzie także integrować oficjalne aktualizacje i rankingi Fantasy Premier League, aby zwiększyć rozrywkowy charakter działalności.

“Premier League Data Zone” została już przyjęta przez NBC Sports, Sky Sports, Optus Australia, ESPN Brazil, Canal+ France i inne wiodące stacje telewizyjne. Nowy produkt wejdzie w życie już w ten weekend w meczu Arsenalu z Manchesterem City w niedzielę, 8 października.

Poprzez Premier League Productions i ich międzynarodowych partnerów ds. transmisji, Genius Sports rewolucjonizuje doświadczenie widzenia dla milionów fanów Premier League na całym świecie – powiedział Mark Locke, CEO Genius Sports i dodał: – Dzięki naszej technologii sztucznej inteligencji Second Spectrum dostarczamy wzbogacone wizualne doświadczenie z zaawansowaną analizą i kluczowymi wskaźnikami wydajności w transmisjach na żywo.

Genius Sports jest również ekskluzywnym dostawcą oficjalnych danych na żywo dla światowego sektora zakładów sportowych FDC. Dostarcza najszybszy i najdokładniejszy przekaz wszystkich rozgrywek organizowanych przez Premier League, English Football League i Scottish Professional Football League. Dzięki swojej technologii Second Spectrum, Genius Sports obsługuje rozszerzone, oparte na danych transmisje Premier League, NFL i NBA na CBS, ESPN, NBA League Pass i TSN.

fot. pressfocus.pl

Dodaj komentarz