Automaty 30 stycznia 2007

Tomasz Gałęza wygrywa w Akademii Snookera

W poprzednią niedzielę w Akademii Snookera zakończył się turniej sekcji studentów, który był zwieńczeniem 4-miesięcznych szkoleń prowadzonych przez Rafała Jewtucha.

W poprzednią niedzielę w Akademii Snookera zakończył się turniej sekcji studentów, który był zwieńczeniem 4-miesięcznych szkoleń prowadzonych przez Rafała Jewtucha. Aż 20 zawodników i zawodniczek stanęło na starcie o puchar ufundowany przez organizatorów. Najpierw rozegrane zostały jednofrejmowe mecze grupowe, z których zostało wyłonionych ośmiu ćwierćfinalistów.

Niespodzianek nie było, zwyciężył Tomasz Gałęza z Politechniki Warszawskiej, pokonując w finale Bartka Pierzchlewskiego z Uniwersytetu Warszawskiego 3:0. O dominacji Tomka w finałowym meczu świadczyć mogą małe punkty z wszystkich frejmów – 61:6, 62:48, 63:28.