Ogolna 1 września 2020

TOTALbet rozszerza portfolio gier karcianych. Gracze mogą już zagrać w Blackjacka

Na początku kwietnia TOTALbet wprowadził do oferty Wojnę Karcianą, czyli zakłady LIVE na rozgrywkę między graczem a krupierem. Wówczas zagrać można było tylko w jedną grę "Wojnę". Osoby związane z operatorem zapewniały nas jednak, że wraz z rozwojem produktu, a także upływającym czasem pojawią się kolejne gry. I nie rzucali słów na wiatr, ponieważ w ubiegły poniedziałek (24.08.2020) zadebiutował Blackjack.  

Blackjack w TOTALbet

Od ubiegłego poniedziałku klienci TOTALbet mogą zagrać w Blackjacka, co ważne rozgrywka odbywa się na prawdziwych zasadach tej gry.

Oczywiście gra polega na typowaniu wyników w symulowanej grze LIVE. Gracz może wytypować następujące wyniki: zwycięzca rozdania, końcowy układ gracza, końcowy układ krupiera, karta krupiera (pierwsza), suit karty krupiera (pierwsza), kolor karty krupiera (pierwsza), liczbę punktów w dwóch pierwszych kartach gracza i zakład bez remisu. Każdy z tych zakładów ma przypisany kurs, co pozwala ocenić graczom prawdopodobieństwo trafienia zakładu.

Jak widać na powyższej grafice opcji jest naprawdę sporo, co jest na duży plus. Co więcej gra jest bardzo realna, ponieważ krupierki rozmawiają w sposób naturalny z obstawiającymi. I to wszystko w języku polskim, co z całą pewnością pozwala poczuć się, jak w polskim kasynie.

Własne rozwiązania

Przypomnijmy, że bukmacher tworząc “gry karciane” postawił na własne rozwiązania, gdyż już Wojna Karciana była produkowana przy wykorzystaniu zasobów grupy ZPR, a nie zakupiona w zewnętrznej firmie. Identyczny mechanizm został zastosowany przy Blackjacku.

Idea udostępnienia tego typu zakładów pojawiła się jakiś czas temu, ale szukaliśmy odpowiedniego dostawcy. W międzyczasie w związku z pojawieniem się pandemii postanowiliśmy wziąć sprawy w swoje ręce i korzystając z zasobów Grupy zorganizować to samemupowiedział nam w kwietniu wiceprezes Zarządu TOTALbet Zakłady Bukmacherskie Spółka z o.o. , Marcin Giera.

Gra którą zaprezentowaliśmy jest w wersji uproszczonej skrojona na obecne warunki, które wymagają szybkich działań. Produkt będzie ulepszany i z czasem będzie wyznaczał standard na polskim rynku. Mogę również zdradzić, że promocja produktu będzie sporym zaskoczeniem. Inni o takiej promocji mogą tylko pomarzyć. Sam proces tworzenia nie był zbyt skomplikowany biorąc pod uwagę kompetencje w Grupie. Wystarczyło skoordynować działania poszczególnych osób i projekt bardzo szybko został zrealizowany – dodał wówczas Giera.

Po czterech miesiącach od debiutu faktycznie możemy stwierdzić, że gry karciane w TOTALbet zostały ulepszone. I nie chodzi tylko o rozszerzenie portfolio, ale także o sprawność gry, czy obsługę krupierek. Obecnie jest ona dużo bardziej profesjonalna i naturalna, niż w kwietniu.