E-Sport 10 lipca 2020

TOTALbet sponsorem turnieju 1vs1 by GG League

Lubisz Counter Strike? Zastanawiałeś się, jak znani gracze poradziliby sobie w meczach 1 na 1? Wkrótce będziesz miał okazję się o tym przekonać! W poniedziałek rusza turniej 1vs1 by GG League, którego TOTALbet został sponsorem. Tylko u legalnego bukmachera obstawisz mecze takich zawodników jak STOMP, GruBy, F1KU czy Furlan.   

Turniej 1vs1 by GG League potrwa do końca lipca. Mecze będą rozgrywane w systemie do dwóch wygranych rund. Drogą do zwycięstwa jest eliminacja przeciwnika z dostępnej na mapie broni. Ciekawie zapowiada się komunikacja rywali poprzez TeamSpeak. Można go wykorzystać do blefu, dekoncentracji czy… trash talkingu.

TOTALbet, jako jedyny bukmacher na rynku, oferuje zakłady na 1vs1 by GG League – zarówno przedmeczowe jak i LIVE.

– Podoba nam się nowatorskie podejście GG League do rozgrywki w CS:GO, dlatego chętnie zaangażowaliśmy się w ten projekt. Lista graczy, którą udało się zaprosić, robi wrażenie. Mam nadzieję, że podczas letniej przerwy, gdy nie ma dużych turniejów, zapewnimy fanom CS:GO miłą rozrywkę, a naszej marce promocję na esportowym rynku – mówi dyrektor marketingu TOTALbet Adrian Furmańczyk.

– Idea zorganizowania rozgrywek 1 na 1 zrodziła się u nas jakiś czas temu. Fajnie będzie się przekonać, którzy zawodnicy popiszą się skillem. To będzie rywalizacja na wysokim poziomie, również organizacyjnym, bo przygotowaliśmy profesjonalną oprawę, jednak pozostawiamy zawodnikom dużo luzu. Otwarty kanał komunikacji między zawodnikami z pewnością doda odrobinę zabawy, uśmiechu i pikanterii. Cieszę się, że jest z nami bukmacher TOTALbet, który dał się poznać, jako przyjazne miejsce dla fanów esportu oraz zainteresował się nieszablonowym rozwiązaniem mającym dostarczyć fanom dużo pozytywnych emocji – powiedział CEO GG League Mateusz Matysiak.

Inauguracja 1vs1 by GG League już w poniedziałek. O godzinie 19:00 w pierwszym meczu zmierzą się darko z Furlanem. Wszystkie spotkania obstawisz na TOTALbet.pl.

Dodaj komentarz