Bukmacherka 7 lipca 2023

TOTALbet został nowym partnerem klubu z PlusLigi

autor: redakcja
Polska firma TOTALbet oferująca legalne zakłady bukmacherskie została nowym Oficjalnym Partnerem Projektu Warszawa! Zarówno bukmacher jak i klub planują szereg akcji specjalnych dedykowanych kibicom warszawskiego zespołu, a wsparcie TOTALbet ma pomóc stołecznej drużynie w walce o najwyższe cele w sezonie 2023/24.

TOTALbet wkracza do gry w warszawskim Torwarze i Arenie Ursynów! Polska firma oferująca legalne zakłady bukmacherskie nawiązała współpracę z Projektem Warszawa, zostając Oficjalnym Partnerem klubu. Obie strony związały się roczną umową, która będzie obowiązywała już od 1 lipca 2023 roku.

Nie kryjemy radości z faktu, że do rodziny sponsorskiej Projektu Warszawa dołącza kolejna duża marka. Mieliśmy już w przeszłości okazję współpracować z firmą TOTALbet i był to okres pełen sukcesów sportowych, które przekładały się na popularność naszych brandów. Wierzę, że przed nami kolejny tak samo dobry, a nawet jeszcze lepszy czas – powiedział Piotr Gacek, wiceprezes zarządu i dyrektor sportowy Projektu Warszawa.

W ramach współpracy ze stołecznym klubem TOTALbet zyskał prawo do wykorzystania wizerunku zawodników w swoich kampaniach promocyjnych i informacyjnych. Logo bukmachera znajdzie się również na bandach LED oraz banerach wokół boiska podczas domowych spotkań Projektu Warszawa. Oba podmioty planują również szereg akcji specjalnych dla kibiców wspierających klub podczas meczów domowych i wyjazdowych. Fani stołecznej ekipy będą mogli skorzystać również ze specjalnych ofert Oficjalnego Bukmachera Projektu Warszawa.

Rozpiera mnie ogromna radość i duma, że udało nam się nawiązać współpracę z Projektem Warszawa. Jest to bez wątpienia jeden z największych i najbardziej rozpoznawalnych klubów siatkarskich w Polsce, który wychował w przeszłości wielu świetnych zawodników, reprezentantów kraju. Co jednak najbardziej istotne, władze Projektu mają na wiele spraw spojrzenie podobne do naszego, przyświecają nam te same idee, co – jestem o tym przekonany – zaowocuje udaną współpracą i sprawi, że wspólnie osiągniemy bardzo wiele – podkreślił z kolei dyrektor ds. marketingu TOTALbet Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. Przemysław Alberski.

Podpisanie umowy partnerskiej z TOTALbet koordynowała agencja marketingu sportowego SPORTFIVE, z którą Projekt Warszawa współpracuje.

TOTALbet Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. to legalny polski bukmacher, utworzony w 2017 roku. Jest częścią holdingu Zjednoczonych Przedsiębiorstw Rozrywkowych, do którego należy także Grupa ZPR Media. Spółka TOTALbet Zakłady Bukmacherskie działa w oparciu o zezwolenie Ministerstwa Finansów z marca 2018 roku, oferując możliwość zawierania zakładów wzajemnych w Internecie. Więcej informacji o nowym Oficjalnym Bukmacherze Projektu Warszawa na jego stronie internetowej: totalbet.pl.

Dodaj komentarz