Loterie 27 kwietnia 2024

Totalizator Sportowy i Scientific Games przedłużają i rozszerzają współpracę

autor: redakcja
Scientific Games i Totalizator Sportowy przedłużyły umowę i będą kontynuować współpracę. Oznacza to, że będą nadal udostępniać i tworzyć nowe, wiodące na świecie gry typu instant zdrapka, graczom w naszym kraju.

W ciągu ostatnich trzech lat (2020-2023) sprzedaż gier zdrapkowych w Polsce wzrosła o 39 procent. Totalizator Sportowy to jedna z najszybciej rozwijających się loterii gier natychmiastowych (błyskawicznych) w Europie.

Zdecydowaliśmy się przedłużyć naszą umowę dotyczącą gier błyskawicznych z Scientific Games, abyśmy mogli w dalszym ciągu odpowiedzialnie rozwijać tę kategorię produktów i generować przychody dla polskiego sportu i kultury – powiedziała Katarzyna Woźnica-Borkowska, Menedżer ds. Produktów Natychmiastowych w Totalizatorze Sportowym.

Współpraca obu firm wiąże się z rewolucyjnym podejściem, jak przy okazji gry “I Love Big Cash”. Do tej tworzenia korzystano z zaawansowanej technologii DimenZion od Scientific Games. Poprawia ona wrażenia z gry dzięki trójwymiarowym odbiciom pod różnymi kątami nad i pod grafiką gry.

Scientific Games i Totalizator Sportowy współpracują od lat. Scientific Games to światowa firma, która działa na sześciu kontynentach. Przy tym obsługuje aż 114 regulowanych loterii na całym świecie, w tym 50 na rynku europejskim.

Po imponującym, kilkuletnim rozwoju, to rozszerzenie oznacza zaufaną relację z Totalizatorem Sportowym, którą nawiązaliśmy przez dwie dekady – powiedział Kevin Anderson, wiceprezes ds. globalnych klientów strategicznych w Scientific Games i dodał: – Z niecierpliwością czekamy na kontynuację naszej pracy nad znaczącym wzrostem kategorii produktów instant w Polsce poprzez strategiczne planowanie portfolio i bardziej innowacyjne gry dla graczy.

Dzięki produktom, które generują ponad 70 procent światowej sprzedaży detalicznej gier natychmiastowych, Scientific Games jest największym na świecie twórcą, producentem i usługodawcą gier błyskawicznych, a także głównym dostawcą dziewięciu z 10 najlepszych loterii gier natychmiastowych na świecie (La Fleur’s Almanach Loterii Światowej 2024).

Dodaj komentarz