Ogolna 22 kwietnia 2024

Totalizator Sportowy ponownie wśród najlepszych pracodawców w Polsce

autor: Adrian Janiuk
Tygodnik "Wprost", jak co roku od pięciu lat, opublikował ranking 50 najlepszych pracodawców. Na podium ponownie znalazł się Totalizator Sportowy. Przed rokiem Totalizator Sportowy zajął 3. miejsce w tym prestiżowym zestawieniu. Z kolei w tym roku polskie przedsiębiorstwo zaliczyło awans i uplasowało się na 2. pozycji.

Tygodnik “Wprost” po raz kolejny pochylił się nad tematem kondycji polskich przedsiębiorstw jako pracodawców. W najnowszym wydaniu tygodnika opublikowany został tradycyjny ranking 50 najlepszych pracodawców w Polsce. Zgodnie z przeprowadzonymi przez autorów badaniami na 2. miejscu znalazł się Totalizator Sportowy.

Jak informuje tygodnik o pozycji Totalizatora Sportowego zdecydowało między innymi to, że firma sukcesywnie zwiększa zarobki, oferują umowę o pracę, a także regularnie zatrudnia nowych pracowników w swoich strukturach. Wysoka pozycja Totalizatora Sportowego udowadnia, że jest to świetne i stabilne miejsce do pracy.

“Tak wysoką lokatę odczytujemy jako duży sukces, szczególnie że badaniem było objętych ponad 500 firm działających w Polsce” – podkreślił Totalizator Sportowy i dodał: “Przyjazne miejsce pracy – to nasz cel nad którym cały czas pracujemy”.

Dodaj komentarz