Automaty 27 kwietnia 2022

Totalizator Sportowy rozwija sieć Salonów gier na automatach. Otworzono 1000. punkt

W ciągu ostatnich 12 miesięcy Totalizator Sportowy niemal podwoił liczbę Salonów gier na automatach - mimo ostatnich dwóch lat w dobie pandemii COVID-19, które utrudniły rozwój legalnych punktów. W Salonach gier na automatach klienci mogą w sposób zgodny z prawem i bezpieczny korzystać z rozrywki, a spółka skutecznie i konsekwentnie realizować powierzony jej monopol państwa w tym obszarze. 1000. Salon gier na automatach zlokalizowany jest w Warszawie przy ul. Jana Kazimierza 12.

Na wybór lokalizacji Salonu gier na automatach ma wpływ kilka czynników. Otwarcie każdego nowego salonu poprzedzają odpowiednie analizy oraz konsultacje ze społecznością lokalną. Z kolei dzięki zmianom w prawie możliwe jest otwieranie nowych punktów w miejscach, w których wcześniej znajdowały się salony działające w szarej strefie. Dzięki temu legalny i bezpieczny hazard może skuteczniej wypierać szarą strefę. Zgodnie z prawem na terenie powiatu na 1000 mieszkańców może przypadać jeden automat do gry.

W Salonach gier na automatach klienci Totalizatora Sportowego mają dostęp do ponad 20 modeli maszyn zapewnianych przez 10 cenionych dostawców. Dzięki bogatej ofercie, która jest cały czas rozwijana klienci mogą korzystać z ponad 660 gier, a także z dwóch modeli ruletek automatycznych.

Dynamiczny rozwój sieci Salonów gier na automatach to jednak nie tylko uruchamianie kolejnych punktów. To także rozwijany bezpośrednio w Totalizatorze Sportowym system centralny, który usprawnia zarządzanie stale rosnącą siecią, ale także zapewnia możliwość jej dalszego efektywnego rozwoju – w tym budowy nowych narzędzi wspierających sprzedaż w tym obszarze. Już w tej chwili w sieci salonów funkcjonuje “Total Bonus”, czyli innowacyjny system oparty o bonusowanie graczy.

Każdy klient Totalizatora Sportowego odwiedzający Salon gier na automatach może liczyć na najwyższej jakości standard obsługi oraz bezpieczeństwo gry. Aby móc uczestniczyć w grze, a także przebywać w Salonie gier na automatach, gracz proszony jest o potwierdzenie pełnoletności poprzez okazanie dowodu tożsamości. Dzięki dostępnemu w salonach Regulaminowi Odpowiedzialnej Gry klienci mają możliwość skorzystania z mechanizmów wzmacniających ich samokontrolę, m.in. poprzez ustalenie limitów czasowych i kwotowych jeszcze przed rozpoczęciem gry. Tego rodzaju działania są efektem nie tylko wypracowanych przez Totalizator Sportowy dobrych praktyk, lecz także wynikiem zapisów Ustawy o grach hazardowych, na której mocy powierzono Totalizatorowi Sportowemu realizację monopolu państwa w obszarze gier na automatach poza kasynami gry. Ustawa ma na celu ograniczenie skutków społecznych hazardu oraz redukowanie zjawiska szarej strefy w obszarze gier hazardowych.

Dodaj komentarz