Loterie 23 maja 2023

Totalizator Sportowy wśród najlepszych pracodawców

autor: redakcja
Tygodnik Wprost opublikował swój tradycyjny ranking 50 najlepszych pracodawców, a na podium znalazł się Totalizator Sportowy.

Totalizator Sportowy wśród najlepszych pracodawców

Tygodnik Wprost po raz kolejny pochylił się nad tematem kondycji polskich przedsiębiorstw jako pracodawców. W najnowszym wydaniu tygodnika opublikowany został tradycyjny ranking 50 najlepszych pracodawców w Polsce. Zgodnie z przeprowadzonymi przez autorów badaniami na 3. miejscu znalazł się Totalizator Sportowy. To najwyższe miejsce w rankingu wśród spółek skarbu państwa.

Jak informuje tygodnik o pozycji Totalizatora Sportowego zdecydowało między innymi to, że firma przyjęła w ubiegłym roku ponad 1,7 tysiąca osób (zwolniono jedynie 29 osób), a większość zatrudnionych jest na etat i otrzymała podwyżki. Łącznie w firmie zatrudnionych jest obecnie nieco ponad 6 tysięcy pracowników.

Cieszy nas ten fakt, tym bardziej że badaniem było objętych ponad pół tysiąca firm działających w Polsce! – napisał na swoim koncie na Twitterze Olgierd Cieślik, Prezes Zarządu Totalizatora Sportowego.

Dodaj komentarz