Totalizator Sportowy z awansem i kolejnym prestiżowym wyróżnieniem
Totalizator Sportowy ma powody do zadowolenia. Ponownie potwierdził swoją silną pozycję pośród największych firm Europy Środkowo-Wschodniej. W tegorocznym rankingu Coface, Totalizator Sportowy awansował z 16. na 15 miejsce. W odniesieniu do 2021 roku jest to ogromny przeskok aż o 12 pozycji.
Zestawienie Coface prezentuje TOP 500 przedsiębiorstw oraz grup kapitałowych z Europy Środkowo-Wschodniej notujących największe obroty w 2022 roku ujęciu bezwzględnym. Ranking TOP 500 CEE to marka ciesząca się uznaniem świata biznesu i mediów. Firmy znajdujące się w rankingu stanowią ścisłą czołówkę, intensywnie wspierając gospodarkę w naszym regionie Europy.
Tegoroczny ranking odzwierciedla odporność największych graczy na rynkach Europy Środkowo-Wschodniej na wyzwania, przed jakimi stanęli w roku 2022. Totalizator Sportowy stale pnie się w górę w zestawieniu Coface. Obecnie zajmuje wysokie 15. miejsce.
Rok nie dobiegł jeszcze końca – za nami kolejne biznesowe wyróżnienie! 💼🏆
Ponownie potwierdziliśmy swoją silną pozycję pośród największych firm Europy Środkowo-Wschodniej 🗺️ W tegorocznym rankingu Coface nasza firma ⬆️awansowała z 16. na 1️⃣5️⃣. miejsce! W odniesieniu do roku… pic.twitter.com/7i2FC4PxRK
— Totalizator Sportowy (@totalizator_sp) December 19, 2023
TOP500 CEE szczegółowo opisuje, które branże wykorzystały trudną sytuację makroekonomiczną, zwiększając znacząco swoje obroty. Paradoksalnie wiele firm skorzystało na rekordowo wysokich notowaniach cen energii, mimo przerw w łańcuchach dostaw, horrendalnej inflacji, wysokich kosztów finansowania i braków kadrowych.
TOP 500 CEE 2023 prezentuje 500 przedsiębiorstw i grup kapitałowych z Europy Środkowo-Wschodniej, które zanotowały największe obroty w 2022 roku w ujęciu bezwzględnym. W przypadku grup kapitałowych uwzględnione zostały dane skonsolidowane spółek z grupy, co umożliwia zobrazowanie rzeczywistego znaczenia i siły największych koncernów regionu.
W opracowaniu eksperci analizują strukturę sektorową, zmiany rentowności i zatrudnienia oraz kondycję krajów, w których są zarejestrowane. Ranking jest więc źródłem cennej wiedzy o otoczeniu biznesowym, kondycji gospodarki i aktualnych realiach w naszej części kontynentu.