Loterie 20 września 2023

Totalizator Sportowy z prestiżowym “Złotym Laurem”

autor: redakcja
Totalizator Sportowy otrzymał "Złoty Laur" od "Super Biznesu" w kategorii "Społeczna odpowiedzialność biznesu". Nagrodę odebrała Aida Bella, Dyrektor Departamentu Komunikacji Korporacyjnej, Totalizatora Sportowego Sp. z o.o.

“Podczas jubileuszowej X edycji Gali Złotego Lauru Super Biznesu, miałam przyjemność w imieniu prezesa Olgierda Cieślika i wszystkich pracowników odebrać #ZłotyLaur dla Totalizatora Sportowego w kategorii “SPOŁECZNA ODPOWIEDZIALNOŚĆ BIZNESU”.

W naszej firmie odpowiedzialność społeczna od początku była trzonem jej działalności. Gdy powstawał Totalizator Sportowy, ponad 67 lat temu, skupialiśmy się na łączeniu rozrywki ze wsparciem polskiego sportu.
Dziś dokładamy wszelkich starań, by nasze produkty były zgodne z ideą Odpowiedzialnej Gry, która stoi w centrum działalności spółki.

 

Dziękuję kapitule konkursowej za to wyjątkowe wyróżnienie i gratuluję pozostałym laureatom oraz nominowanym” – napisała Aida Bella na Linkedinie.

Złoty Laur Super Biznesu to prestiżowa nagroda przyznawana osobom, instytucjom i przedsiębiorstwom za działalność przynoszącą szczególne korzyści polskiej gospodarce. Złotymi Laurami Super Biznesu nagradzane są osoby, przedsiębiorstwa oraz organizacje szczególnie zasłużone dla polskiego biznesu, a także działające na rzecz poprawy warunków życia społecznego. Nagroda została powołana w 2014 roku z okazji 25-lecia wolności gospodarczej Polski i 10-lecia członkostwa Polski w Unii Europejskiej. Przyznawana jest co roku przez kapitułę, w której skład wchodzą przedstawiciele redakcji magazynu dla przedsiębiorców “Super Biznesu”, wtorkowego dodatku do “Super Expressu”.

Dodaj komentarz