Loterie 11 grudnia 2023

Totalizator Sportowy z wyjątkową nagrodą. “Stanowi to dla nas najwyższy priorytet”

autor: redakcja
Totalizator Sportowy otrzymał tytuł Best Quality Employer 2023 przyznawany przez Centralne Biuro Certyfikacji Krajowej. To nagroda za to, że firma stawia na rozwój pracownika, wspiera wymianę wiedzy, a także umożliwia realizację ciekawych projektów. Ponadto pracownicy Totalizatora Sportowego zdobywają nowe kompetencji.

Totalizator Sportowy nieprzerwanie od 67 lat wspiera polski sport. Jest też największym mecenasem kultury narodowej. Rok 2023 to rok jego 67-lecia. Przed dwoma laty Ambasadorem TS został jeden z najlepszych i najbardziej utytułowanych polskich piłkarzy w historii świata – Robert Lewandowski. Tylko w listopadzie 2023 roku Totalizator Sportowy przekazał imponującą sumę 82 472 473 mln złotych na rzecz Funduszu Rozwoju Kultury Fizycznej oraz Funduszu Promocji Kultury.

Firma od początku istnienia pełni ważną rolę społeczną. Powstała po to, aby gromadzić środki, z których finansowano remonty i budowy obiektów oraz urządzeń sportowych. Z czasem do jej zadań doszło wspieranie kultury narodowej. Dziś Totalizator Sportowy jest jednym z najważniejszych filarów wspierających zarówno sport, jak i kulturę w Polsce. Przez dziesięciolecia systematycznie przekazywane do budżetu państwa fundusze pozwoliły na budowę kilku tysięcy stadionów, boisk, basenów, krytych lodowisk, sal gimnastycznych, hal sportowych, torów kajakowych, kortów tenisowych, skoczni czy tras narciarskich.

Totalizator Sportowy to przede wszystkim także przyjazne miejsce do pracy. Dowodem tego jest nagroda Best Quality Employer 2023 przyznana przez Centralne Biuro Certyfikacji Krajowej. Firma stawia na rozwój pracownika, wspiera wymianę wiedzy, a także umożliwia realizację ciekawych projektów. Ponadto pracownicy Totalizatora Sportowego zdobywają nowe kompetencji.

Przestrzegana jest dobra praktyka w polityce zatrudnienia. “Mamy świadomość, że dbając o dobrą atmosferę, budujemy przyjazne miejsce pracy, co stanowi dla nas najwyższy priorytet” – czytamy w komunikacie Totalizatora Sportowego.

Dodaj komentarz